Pre-Fall 2017 İncelemesi

FloBlogger / 18.08.2017 Pre-Fall 2017 İncelemesi Pre-Fall; mevsim geçişlerinde  piyasaya  çıkan koleksiyonlara verilen isim. Bu koleksiyonlar mevsimlik olup, her iki sezonda da giyilecek parçalardan oluşur ve çok yönlüdür. Biz de hazır Pre-Fall sezonuna yeni giriş yapmışken, bu ara sezonun 4 popüler stilini inceledik. 


Çizgilerin Dönüşü
Yaz sezonu bize gökkuşağı çeşitliliğinde renkleri ve çizgileri seçmişti. Pre-Fall dönemindeyse bu çizgiler yüksek kontrastlı bir hale evrildi. Özellikle takım elbiselerde ve kolej stilinde göze çarpan şerit akımı kendini oldukça sevdirecek gibi duruyor.


Pileli Etekler
Dünyaca ünlü modacılar pileli eteklere koleksiyonlarında bolca yer vermiş. Bizce pileli etekler sonbahar/kış sezonunun da favori parçaları olacağa benziyor. Koleksiyonlarda nude, pastel tonlar ve sonbahar/kış sezonunda sıkça göreceğimiz gümüş ve gri renkleri, eteklerde yoğun bir şekilde kullanılmış. Midi boy olarak kullanılması tavsiye edilen pileli etekler, oldukça kadınsı bir cazibeyi naif bir şekilde ön plana çıkarıyor.


Cesur Kırmızı
Kırmızı, Pre-Fall’un en can alıcı odak noktası gibi görünüyor. Paltolar, çantalar, ayakkabılar kısaca her şey bu ara sezonda kırmızının en ateşli tonuna odaklanmış durumda. Kırmızı çok iddialı bir renk olduğu için her an abartıya ve absürt görünüme müsait. Özellikle yaz mevsiminde bronzlaşmış tenin üstüne giyildiğinde, iyice ön plana çıkarak sizi geri planda bırakabilir. Bu durumun önüne geçmek için; makyajınızda aydınlatıcı, saçınızda at kuyruğu veya topuz tercih etmenizde fayda var.


4 Mevsim Çiçek
Yaz mevsimi bitiyor olsa da çiçekler cazibesini henüz kaybetmiş değil. Bu ara sezonun da ve yine sonbahar/kış sezonunun da favori deseni olmaya aday. Çiçekli desenler özellikle elbise, çanta ve ayakkabılarda karşımıza çıkacak şimdiden hazırlıklı olun.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar