Puantiye Modası FloBlogger / 27.03.2019 Puantiye Modası Bu sezonun trendi puantiyeler! 50'lerin 60'ların modası tekrardan vitrinlerde ve dolaplarımızda yerini aldı. Puantiye deseni daha büyük, daha renkli, daha iddialı gelerek kombinlerinize farklılık ve hareketlilik katacak.   Puantiye deseni zor kombinleneceğini düşünebilirsiniz fakat önerilerimiz ile size bu işin içinden nasıl kolayca çıkabileceğinizi göstereceğiz.  Puantiye deseni dinamik, hareketli, enerjisi bitmeyen bir desendir. Bu desenle ile kişiliğinizi de rahatça yansıtabilirsiniz. Puantiye ile sadeliği arka plana atıp, sokak modası desenlerine dikkat çekiyoruz. İsterseniz gömleğinizde, eteğinizde, pantolonunuzda, ayakkabınızda istediğiniz her parçada puantiye desenini kullanabilirsiniz. 


Puantiye Desenli Ayakkabılar


Puantiye desenli bir ayakkabı tercih ediyorsanız üzerinizde sade bir kombin olmasını öneriririz ki bütün odaklar ayakkabılarınızda olsun. Bir kot pantolon bir beyaz tshirt ile ayağına giyeceğiniz puantiyeli ayakkabı ile her yere gidebilirsiniz. İsterseniz bir arkadaşınızla buluşun isterseniz bir toplantıya gidin bu basit ve sade kombinin tamamlayıcı parçası ayağınızda yer alıyor.
Puantiye Desenli Kıyafetler


Eğer puantiye desenini kıyafetinizde yer almasını istiyorsanız, altına giyeceğiniz düz renk bir ayakkabı ile yine dikkatleri ayakkabılarınıza çekebilirsiniz. Bu tarzınızla birlikte daha romantik bir hava yakalayabilirsiniz. Puantiye desenini isterseniz renkli , isterseniz irili ufaklı tarzınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz. 
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar