Şeffaf Ayakkabı Trendi FloBlogger / 20.05.2019 Şeffaf Ayakkabı Trendi Sokak modasının yeni trendi şeffaf ayakkabılar kombinlerinize renk katmak için geliyorlar. İşte şeffaf ayakkabı trendine dair her şey… 


Hem spor kombinlerinize hem de klasik kombinleriniz ile kullanabileceiğiniz bu modelleri ister gece davetlerinde ister günlük yaşantınızda da tercih edebilirsiniz. Kadınların ayakkabı tutkusunun ne kadar büyük olduğunu hepimiz biliyoruz. Şeffaf ayakkabılar biraz cesur ve cesaretli tercih edilen ayakkabılar oluyor. Çeşit çeşit, renk renk, desen desen şeffaf ayakkabılar bu sezon popülerliğini tam anlamıyla arttırmış bulunuyor.


Özellikle canlı renkler en çok tercih edilen renkler arasında fakat siz hala klasik giyinmeyi seviyorsanız tabii ki siyah rengi ile de modayı yakından takip edebilirsiniz. Bugün ne giysem diye düşündüğünüz an yardımınıza koşacak şeffaf ayakkabılardan kesinlikle dolabınızda olmasını tavsiye ediyoruz. İster eteğinizin altına ister şık bir pantolonunuzun altına giyeceğiniz ayakkabılarınız ile rahat edeceğinizden şüphemiz yok.
Şeffaf ayakkabıların yanı sıra kombinlerinizin vazgeçilmezi çantalara göz atmaya ne dersiniz? Kombininize bir ahenk yakalamak isterseniz tabii ki şeffaf çanta tercih edebilirsiniz fakat bizim önerimiz star parçanız ayakkabınız kalıp, uyumlu olabilecek bir çanta ile kombinlemek olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar