Şehirde Yaz FloBlogger / 04.07.2018 Şehirde Yaz Bir çoğumuz yazın bunaltıcı sıcaklarında çalışıyor, tatile giden arkadaşlarımızın fotoğraflarına Instagram’da kederle bakıyoruz. Neyse ki, bu yaz metropolü adeta tatil havasına sokan trendler var! İşte karşınızda yazın bunaltıcı sıcaklarında size rahat bir nefes aldıracak kombinler ve ayakkabı önerileri:


Baskılı elbiseler bu sezon oldukça moda. Üzerinde slogan yazan modeller veya ikonik nesneler hem sokak modasının ritmini yansıtıyor hem de yazın enerjisini size yansıtıyor. Baskılı elbisenizin altına giyeceğiniz renkli sandaletlerle de yüksek enerjinin vazgeçilmez parçası tamamlanmış olacak!
Takım gömlek modeller hem yoğun iş temposuna hem de bunaltıcı sıcaklara ayak uyduruyor. Hem şık görünümden taviz vermiyor hem de incecik kumaşlarla serin bir esinti yakalıyorsunuz.Yazın olmazsa olmazı egzotik desenler, tabii ki şehirde de moda! Günlük stilinize uygun egzotik desenli elbiseniz ve altına giyeceğiniz sandaletlerle, belki henüz tatile çıkamadınız ama tatili şehre çoktan getirdiniz!
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar