Sevgililer Günü Kombinleri FloBlogger / 22.01.2019 Sevgililer Günü Kombinleri

Sevgililer Günü Kombinleri

İster romantik bir akşam yemeği, ister sinema keyfi… Sevgililer günü için karar sizin! Bu önemli günde ne giyeceğiniz konusuna gelince; sizin için hazırladığımız kombin önerilerimiz var. Eğer 14 Şubat’a günler kala hala ne giyeceğinize karar veremediyseniz bu kombin önerileri tam size göre!


1. Modern ve Kendinden Emin 

Modern ve kendine güvenen kadınlara hitap eden bu stille şehir hayatının dinamikleri stilinize yansıyacak. Özgün geometrik ve grafik desenlerin renk dünyasında hayat bulacak, zamansız parçalarla yenileneceksiniz. Topuk seslerine dikkat! Sevgililer Günü’nde çok daha güçlü ve kendinden emin çıkacak. 
2. Yükselen Kırmızı

Sevgililer Günü’ne özel bir renk olsa, sizce bu ne renk olurdu? Kırmızı duyguların en yoğun hali olarak karşımızda! Hem asil hem de çarpıcı olmayı başaran bu ilham kaynağı renkle Sevgililer Günü’nde muhteşem bir kombin yaratabilirsiniz.
3. Romantik Esintiler

Sevgililer Günü’nde klasikten vazgeçmeyenlere özel feminen bir seçenek! Siz de 14 Şubat için romantik ve modern bir siluet yaratmak istiyorsanız bu seçeneği göz ardı etmeyin deriz. 4. Çizginin Dışında

Farklı desenlerde uzun kollu print baskılı elbiseler, tişörtler veya sweatshirt’ler tarzınızı ön plana çıkaracak. Üzerinize giyeceğiniz deri ceketler, farklı renklerde suni kürk paltolar, desenli ceketler, deri aksesuarlar size asi bir görünüş sunarken, '‘it girl’' olmanın da keyfini çıkarmanıza sebep olacak.Sizin ve tüm sevdiklerinizin Sevgililer Günü'nü kutlarız… Hepsi ve daha fazlası için web sitemiz flo.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar