Sevgililer Günü'nde Erkeklere Alınacak Hediyeler FloBlogger / 17.01.2019 Sevgililer Günü'nde Erkeklere Alınacak Hediyeler

Sevgililer Günü'nde Erkeklere Alınacak Hediyeler


Tarzı ve stiliyle ilham kaynağı olan FLO’yla rahatlığı ve şıklığı yakalamak hiç de uzak değil. Özellikle de günlerden 14 Şubat’sa… Güçlü tasarım anlayışını 2019 kış modasında da konuşturan FLO ile en çetin kış günlerinde bile stilinden ödün vermek istemeyenlere özel zarif ve iddialı hediye önerileri yazımızda!


1. Smart Casual Stilin İpuçları 


Partnerinizin stili smart casual’a yakınsa bu önerimiz tam size göre! Özellikle ofis çalışanlarının günlük stillerini yansıtan bu tarz için şık bir görünüm çok önemli. Chino pantolonlar, gömlek, hırka, süveter ve ceket alternatifleriyle kombinini kolaylıkla tamamlayabilir. Göz önünde bulundurmanızı öneririz.
2.  O'nun Sokak Stiline Dair


Eğer partneriniz daha rahat ve dinamik bir stili tercih ediyorsa bu modeller tam size göre! Bu stilin en önemli parçasıysa jean ve botlar.

3. Üçü Bir Arada! Spor, Şık ve Vazgeçilmez... 


Giy çık modeli bir stil için hediye arıyorsanız, bu elegan modeller tam size göre! Bazen bir handbag, spor bir gömlek ya da şık bir atkı ile kombinleyebilir.  
4. Yılların Eskitemediği O Botlar


Eğer partneriniz de klasik sokak stilinden vazgeçemeyenlerdense; sizi böyle alalım! Özellikle kaban ve parkalarla kullanabileceği bu botlarla soğuktan korunduğu kadar şıklığından da ödün vermeyecek.
5. Hediye Paketiniz Hazır!


Eğer hediye seçiminizde hala kararsızsanız, sizin için hazırladığımız bu şık pakete göz atmanızı öneririz!
Sezonun en trend bot ve ayakkabı modellerine sahip olmak için www.flo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz!

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar