Sezonun Popüleri Hırkalarla Yapabileceğiniz Kombinler FloBlogger / 01.11.2017 Sezonun Popüleri Hırkalarla Yapabileceğiniz Kombinler

Hırkalarınızla yapabileceğiniz kombinler:

Hırkaları kim sevmez ki! Gerek koruyucu etkisi olsun gerek saklamak istenilen bölgeleri gizlemekteki başarısı gerekse her tarza uyumlu alternatifleri olsun; pek çoğumuzun, özellikle sevdiği parçalardan biri. Üstelik her görünüme uyum sağlayan kumaş ve form alternatifleriyle hırkalar bizi her zaman mutlu etmeyi başarıyor. Hırka deyince aklınıza ilk olarak Sokak Modası geliyor değil mi? Evet, hırkalar tam da Sokak Modası için biçilmiş kaftan. Özellikle bu stilde oversized olarak tercih edilen ve sezonun trend renkleri olan gri, kahve ve siyah tonlarla oldukça dikkat çekici bir uyum yakalayan hırkalar, deri sneaker ve botlarla da oldukça cazibeli hale geliyor.


Hırkalar her tarza uyumlu derken abartmıyoruz. Eğer sezonun yeni trendi Glam Modasından siz de esinlendiyseniz, bu stilde hırkalar yine imdadınıza koşacak. ‘’Ben Glam değil de daha soft bir arayış içindeyim’’ diyorsanız yine Retro’ da hırkaların sevdiği stiller arasında. Glam bir görünüm arıyorsanız kombininizi; parlak, baskılı ya da zımbalı tişörtlerinizle oluşturabilir, skinny kotlarınızla stilinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer Retro tercihiniz ise; toprak tonlarındaki sade parçalarınızı eski stil hırkalarınızla (anne hırkası yardımcı olabilir) kullanabilirsiniz.
Hırkaların imdadımıza koştuğu bir diğer nokta ise; soğuk hava yüzünden giymeye cesaret edemediğimiz parçaların kullanımını kolaylaştırması. Yazdan kalma ya da ince kumaşlı etek, elbise ve tişörtlerinizi uzun hırkalarınızla gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer bizi yakından takip ediyorsanız ‘’Modada Kuzey Rüzgarı’’ başlıklı yazımızı da okumuşsunuzdur. Hırkalar, kuzeyden esen moda rüzgarının da tam olarak favori parçası. Özellikle çiçekli elbise, oversized hırka ve postallarla bu stili tam anlamıyla yakalayabilirsiniz.
Daha fazlası için Flo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar