Şimdi Beyaz Zamanı FloBlogger / 19.04.2019 Şimdi Beyaz Zamanı


Yaz ayları geliyor! Yaz aylarında en çok tercih edilen renkler arasında beyaz var. Şimdi beyaz zamanı. Doğal, taze, rahat bir görünüme sahip olabilmek için her kombininizde beyaz rengi tercih edebilirsiniz. Beyazdan mahrum kaldığımız kış aylarındaki süre boyunca bütün acımızı yazın üzerimizden çıkarmayacağımız beyaz renk ile modayı son sürat takip ediyoruz.


Beyaz Ayakkabılar


Sıra geldi beyaz ayakkabılara, işte kalın tabanlı beyaz sneakerlar kombinlerinizin yıldız parçası olmaya geliyor. En kolay kombin yapabileceğiniz renk skalasında beyaz bulunuyor. Her kıyafetinizin altına rahatlıkla tercih edebileceğiniz beyaz sneaker tercih edebilirsiniz. İster desenli etek ve elbiselerinizin altına, isterseniz dar bir jean’nin altına, üzerine giyeceğiniz atlet ve ceket ile birlikte her yere gidebilirsiniz.
Beyaz Kombinler


Modanın en çok sevilen rengi beyazı eskiden başka renklerle kombin etmeye çalışırken şimdi ise bembeyaz bir kombinler bizleri hakimiyeti altına almaya başladı. Beyaz gömlekler, beyaz t-shirtlerle başlayan stilimizi şu anda hem beyaz pantolon hem beyaz t-shirt hem de beyaz ayakkabı ile pür pak bir görünüme sahip olabiliyorsunuz. Beyaz kıyafetler dolabımızın demirbaşları arasında olduğu için sadece size nasıl şık aynı zamanda rahat kombinleyebilirsiniz bunun için tavsiyeler vereceğiz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar