Sokak Stilinde Erkek Modası FloBlogger / 27.10.2017 Sokak Stilinde Erkek Modası

Erkek modasının en popüler görünümleri:


Moda haftalarında düzenlenen defileler, yıldan yıla belirleyiciliğini yitiriyor. Son yıllarda modanın belirlenmesinde, sokak stillerinin en az defileler kadar etkili bir rol oynadığı kolaylıkla söylenebilir. Modaya ilgi duyan, stilini önemseyen erkekler için sokak modasının ayakkabı trendlerini gözlemledik.Sneakerlar

Rahatlığı, şıklığı, özgürlüğü temsil eden ve sportif bir görünüm kazandıran sneakerlar hafta sonu şıklığının uzun zamandır vazgeçilmezi oldu. Sneakerlar artık gündelik yaşam dışında da rahatlıkla giyilebiliyor. Özellikle chino pantolonlar, kısa paça jeanler ile kombinlendiğinde hem salaş hem dinamik bir görünüm kazandırıyor.


Sınırlarını Aşan Casual

 Sokak modasının sağladığı özgürlük sayesinde sneakerları takım elbiselerin altına giyebildiğimiz gibi spor kombinlerin altına da casual ayakkabılar seçme şansına sahibiz. İç içe geçen bu moda anlayışını tercih etmez ve klasik ayakkabıları yalnızca casual kombinlerin altına giymeyi seçerseniz birbirinden şık ve tarz modeller size mutlaka yol gösterecektir.Botlar

 Kararsız havaların hakim olduğu sonbaharın kurtarıcısı yine botlar oluyor. Bütün tarzlara kolaylıkla kombinlenebilen modelleri giyerken dikkat etmemiz gereken önemli bir detay var; paça boyları. Pantolonların boyunun bileğe olan mesafesini ayarladığınız sürece botlarınızı gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

Spor Rahatlığı

 Hemen her yerde giyilebilen, ayak sağlığımızın dostu spor ayakkabı modelleri sokak modasında yine en ilgi çekici başlıklardan biri oluyor. Tarzı ne olursa olsun herkesin ayakkabılığında bir çift spor ayakkabısı vardır; renk renk, desen desen sınırsız çeşitte spor ayakkabıyı artık her mağazada bulabiliyoruz. Tercih sizin, fakat yine de önerimizi buraya bırakalım.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar