Sonbaharın En Şık Stil Önerileri FloBlogger / 06.09.2017 Sonbaharın En Şık  Stil Önerileri

Sonbaharın En Şık Stil Önerileri


Yazın bittiğine üzülsek de, püfür püfür esen hava ve daha çok kombin parçası kullanma avantajına geçtiğimiz için de içten içe seviniyoruz değil mi? 


Üstelik bu sonbahar, moda otoriteleri oldukça geniş bir renk skalası ve çok fazla stil alternatifi sunuyor. Tabii ki bu kadar alternatif kafa karışıklığı ve  '' Ne giyeceğim?'' derdini de mutlaka beraberinde getiriyor. Siz de, bu sonbahar ne giyeceğinize hala karar veremediyseniz, yazımızı mutlaka okumalısınız. Sezonun en trend stil önerileri bu yazının altında :)


Çiçek Şıklığı

Yaz bitti diye üzülmemize fırsat vermeyen çiçek motifleri, sonbaharda da trend. Sonbaharın renkleriyle uyumlu çiçekli desenleri, elbiselerinizde, eteklerinizde veya baskılı ayakkabılarınızda kullanabilirsiniz. Toprak, bordo ve sarı tonlar, bu stilin en çok kullanılan renkleri arasında.Çiçek motifli giysilerinizi sneakerlarınızla kombinlediğiniz zaman günlük bir stil yakalarken, daha şık bir görünüm elde etmek isterseniz  stilettolarınızla kombinleyebilirsiniz. Kıyafetinizdeki çiçeklerde çok fazla renk varsa makyajınızı kesinlikle sade ve toprak tonlarında yapmanızda fayda var.
Midi Pileli

Pileli etekler sonbahar sezonunda sıkça karşımıza çıkacak. Dilerseniz gömlek ve topuklu ayakkabılarınızla, dilerseniz beyaz tshirt ve sneaker kombinasyonuyla isterseniz günlük bir görünüm, isterseniz feminen bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sonbahar şıklığınız için oldukça ideal olan bu etekler  daha çok gümüş renk ve midi boy olarak tercih ediliyor.Sportif Retro

Kolej çizgileriyle başlayan bu akım, ayakkabılarda da karşılığını bulunca ortaya oldukça keyifli bir stil çıktı.Hip-hop tarzının bol pantolonları genellikle bu stilde, neon puffer ceketlerle buluşuyor. Bu stille hem şık hem de sportif bir görünüm yakalayabilirsiniz.Buna bir de cool görünüm eklenince, sonbahar şıklığı  için bizim favorimiz; Sportif Retro.
Minikler İçin Okul Şıklığı


Bizler, her ne kadar onları dilediğimiz gibi giydirmek istesek de biliyoruz ki; onların kendi stili var ve bu konuda oldukça yaratıcılar :) Çocuk modası artık eski kalıpların dışında daha modern görünümlere odaklanıyor. Çıkan ürünlerden anlaşılacağı üzere, çocuklar sokak modasından oldukça hoşnut. Siz de, bu sonbahar çocuğunuza kalıpların dışında tasarımlarla, eğlenceli bir stil yaratabilirsiniz. Miniklerin özellikle ayakkabılara önem verdiğini ayrıca belirtmemizde fayda var.Miniklerin yeni okul döneminde, okula gitmesini heveslendirecek modelleri keşfetmek için diğer yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar