Sportif Kadınlar FloBlogger / 31.10.2019 Sportif Kadınlar Spor sağlıklı yaşam için hayatımızdaki en önemli faktörlerden biridir. Spor yapmayı sadece fiziksel gelişim ya da kilo vermek olarak değerlendirmeyin. Ruhsal, fiziksel ve zihinsel açıdan da sağlıklı kalmak istiyorsanız haftada en az 2-3 gün egzersiz yapmalısınız.

Spor salonu sevmeyip açık havayı tercih edenlerdenseniz sahilde ya da parkta yapacağınız 40 dakikalık yürüyüş gününüzü zinde geçirmenize fayda sağlayacaktır. Buna vakit ayıramayacağınızı düşünüyorsanız eğer evde kendi vücut ağırlığınız ile hareketler yapabilirsiniz. Vücudunuza ne kadar iyi geleceğini siz de fark edeceksiniz.

Gelelim şimdi spor yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konuya; spor ayakkabı tercihi…İster evde ister dışarda sporunuzu yapın şık görünümünüzü tamamlayacak ayakkabı modellerini sizin seçtik.

İyi bir spor ayakkabı basıncı absorbe edebilmeli ve ayağa binen yükleri dengeli şekilde dağıtmalıdır. Ayakkabınızın tabanı ayağı iyi kavramalı, topuk kısmı yumuşak ve kalın olmalıdır.

Hem rahat hem şık olmayı tercih edenlerdenseniz işte bu modeller tam size göre;

Keyifli sporlar😊


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar