Trend Alarmı: Neon Detaylar FloBlogger / 19.04.2019 Trend Alarmı: Neon Detaylar Neon renkler tüm canlı renkleri aksine her yerde kendini belli eden, göz kamaştıran, iddialı aynı zamanda çok kullanışlı ve çok renklidir. Stilinize hareket katacak neon renkler ile her zaman gözler üzerinizde olacak. Her kombininize uydurabileceğiniz neon ayakkabılar ve neon aksesuarlar ile modanın nabzını yine siz tutacaksınız.


Neon Ayakkabılar


Bu sezonun modası neon ayakkabılar ile yazın giydiğiniz rahat uzun askılı elbiselerinizin, bol eteklerinizin altına tercih edeceğiniz sneakerlar ile şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz. Jeanlerinizin altında parlayacak neon ayakkabılar ile her zaman kendinizi özgür ve tarz hissedebilirsiniz. Neon renkler ile sıcak ve enerjik bir stil yaratmak size önerediğimiz FLO ürünleri ile mümkün oluyor.
Neon Kıyafetler


Ayakkabıların yanı sıra biraz daha iddialı olan neon kıyafetleri kombinlemek için sıradan bir tarza ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Herkesin kolaylıkla tercih edebileceği yeşil, sarı, pembe, turuncu neona yakın olan renkler ile dinamik ve rengarenk bir yaz diliyoruz. Görünen o ki bizi bu yaz çok hareketli, renkli sokak stilleri bekliyor. Sizlerde şimdiden dolaplarınıza birkaç neon parça eklemeyi unutmamanızı tavsiye ederiz.

Neon Aksesuarlar


Ben bu kadar neon parçaya gelemem, ayakkabı da kıyafette hala tercih edemem diyorsanız o zaman neon aksesuar konusunda size yardımcı olmak isteriz. Bir parçada da neon olsun modadan uzak kalmayayım dediğinizi duyar gibiyiz, bu yüzden çanta, cüzdan, taç gibi aksesuarlarda neon detaylar bulundurarak siz de modanın nabzını tutabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar