Ünlülerin İlkbahar Stilleri FloBlogger / 14.04.2017 Ünlülerin İlkbahar Stilleri

İlkbahar/Yaz sezonuna geçiş yapılmasıyla beraber, ünlü ikonlar tarzlarına bahar yorumları katmaya başladı. Çeşitli stillerin bir araya geldiği görünümlerde, İlkbahar/Yaz sezonunun çok zengin geçeceği şimdiden kesinleşti.Karizmatikliği ve güzelliğiyle dikkat çeken Rita Ora, romantik bir detay olan tül elbiseyi, trenç kotla buluşturarak feminen tarza, maskülen bir detay katmış.


 

Bella Hadid, pantolonlara orijinal yorumlar katan tasarımları seçiyor. Sıradan pantolon detaylarını tercih etmek yerine, beli iplerle saran ya da çengelli iğnelerle aşağı kadar donatılmış ilginç tasarımları tercihe ederek eğlenceli ve asi bir görünüm kazanmış.


 

Selena Gomez tüm dikkatleri tişörtüne çekmeyi tercih etmiş. Siyah denim pantolonu, çantası ve ayakkabısıyla çok fazla detaya girmeyi tercih etmeyen Gomez, tişörtünün rengini çok akıllıca seçerek, bütün bir şık görünüm elde etmeyi başarmış.


 

Diana Kruger, birçok farklı detayı birlikte kullanmayı tercih ederek çok çeşitli bir görünüm elde etmiş. Leopar ayakkabılar, deri ceket ve denim pantolon tercihiyle tezat bir vurgu yapan Kruger, pembe eşarp kullanarak bu tezatlığa romantik bir yorum katmış.

 

Son dönemlerin tartışmasız en havalı isimlerinden biri olan Cara Delevigne, radikal bir değişimle saçlarını platin hale getirerek daha da karizmatik bir görünüme sahip oldu. Minimalist dokunuşlarla, siyah ve beyaz kontrastını tercih eden Cara, metalik aksesuarlar kullanarak, minimalist görünümüne ayrıca bir şıklık kazandırmış.

 


Siz de ünlülerin ilkbahar şıklığını Flo ile yakalayın. En yeni  ve en trend modeller Flo.com.tr'de!


                                                                                                                                                      

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar