Ünlülerin Kırmızı Halı Stili FloBlogger / 09.10.2017 Ünlülerin Kırmızı Halı Stili


Ünlülerin Kırmızı Halı Stili


Televizyon ve şov dünyasının en gözde isimleri, geçtiğimiz ay önemli ödül törenlerinde boy gösterdi. Büyük bir ilgiyle beklenen Primetime Emmy Ödülleri, Venedik Film Festivali ve MTV Video Müzik Ödülleri’nde kimin ödül aldığından daha çok ünlü isimlerin stilleri konuşuldu. Birbirinden iddialı tasarımlar ve cazibenin ön planda olduğu gecede en dikkat çeken isimleri sizler için derledik.Bu sene 69.su gerçekleşen Primetime Emmy ödüllerinde 10 ödül kazanarak geceye Big Little Lies TV programı damgasını vurdu. Kırmızı halıda stiliyle geceye damgasını vuran isim ise tüm zarafetiyle Emmy Rossum oldu. Zac Posen imzalı kıyafetiyle geceye katılan Rossum, lacivert elbisesi ve zümrüt takılarıyla abartıdan uzak şıklık üzerine adeta ders verdi.

Eylül ayının ilk haftasında gerçekleşen 74. Venedik Film Festivali’nde ise gözler dünyanın en romantik şehri İtalya’ya çevrildi. Ünlülerin derin dekolte ve yırtmaçlarla şıklık yarışına girdiği geceye damgasını vuran olay ise dünyaca ünlü iki süper model Izabel Goulart ve Isabeli Fontana’nın aynı markanın aynı koleksiyonuna ait tasarımları giyerek pişti olmasıydı.
Venedik Film Festivali'nde dikkat çeken bir diğer isimse katıldığı her törende adından sıkça söz ettiren Penelope Cruz oldu. Loving Pablo prömiyerine, Atelier Versace  tasarımlı swarovski mücevherlerle kaplı,tüy detaylı elbisesiyle katılan Cruz gecede büyük ilgi gördü.

Müzik dünyasının en başarılı isimlerinin belirlendiği MTV Video Müzik Ödülleri’nde Yılın Sanatçısı Ödülü’nü Shape Of You şarkısıyla Ed Sheeran alırken, 6 ödül birden alarak geceye damgasını vuran isim Kendirck Lamar oldu. Güzelliği ile tüm gözleri üzerine toplayan isim ise ilginç kıyafetiyle ünlü model Alessandra Ambrosio oldu.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar