Ünlülerin Kış Stili FloBlogger / 15.11.2017 Ünlülerin Kış Stili

Ünlülerin kış stili:

Ünlüler  her mevsimde olduğu gibi kış sezonunda da iddialarını koruyor. Onların her giydiği ayrı bir stil ve yeni bir trend başlatıyor. Ünlülerin sonbahar/kış  görünümlerinin en sevilen detaylarını, kombinlerini ve aksesuarlarını sizler için inceledik.Sofistike tarzı ve sonbahar stiliyle New York'ta görüntülenen Kate Bosworth camel rengi paltosu ve göz alıcı kırmızı renkteki elbisesiyle oldukça çarpıcı bir görünüm elde etmiş. Seçimini, kırmızının en popüler tonundan yana kullanan Kate, aksesuar  tercihindeki siyah ve bordo renk detayıyla kırmızının yoğun görünümünü dengelemiş.
Modanın asi kızı Rihanna, sokak stilinde de aykırı tavrını koruyor. Kullandığı her parçayı farklı yorumlayan Riri, havaalanında paparazilere son derece şaşırtıcı bir kombinle yakalandı. Lacivert eşofman takımı ve lacivert bomber ceketine uyumlu çantası; tüm bu parçalara zıt olarak birleştirdiği beyaz kar botuyla, günlük stil parçalarına alternatif bir yorum katıyor. Riri kemik gözlükleriyle de her zaman ki gibi çılgın!

Geçtiğimiz haftalara Los Angeles'ta görüntülenen süper model Hailey Baldwin yaz ve kış görünümlerinin popüler parçalarını birleştirerek, alışılagelmişin dışında bir stille karşımıza çıktı. Sezonun en sevilen parçası oversized örgü kazak ve yazın en sevilen parçası denim şortu harmanlayan Baldwin, yine sezonun popüler parçalarından biri beyaz botlarla şıklığını tamamlamış. Klasik mini çantası ve gözlükleriyle de stilindeki rahat tavrı özgün bir şekilde ortaya koymuş.


Second Act filminin setinden kış mevsimine en uygun ve en tatlı kombin Jennifer Lopez ve Vanessa Hudgens'dan geliyor. Lopez'in kullandığı ekose kırmızı paltoyla kullandığı lacivert çizme,pantolon ve atkı oldukça estetik ve bilinçli bir şekilde kullanılmış. Hudgens'in oversized kürk cep detaylı kazağı ve omzundan düşen şal oldukça başarılı bir tercih. Sezonun trend aksesuarlarından biri olan Fransız şapka ise Hudgens'in kafa yapısı ve yüz hatları için biçilmiş kaftan.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar