Ünlülerin Yaz Stili

FloBlogger / 03.07.2017 Ünlülerin Yaz Stili

Gigi’nin Pembesi

Moda otoritelerinin gözünden bir an olsun kaçmayan Gigi Hadid, her kombiniyle adeta yeni bir akım başlattı. Tercih ettiği parçalar ne kadar iddialı olursa olsun, bir şekilde kendi stilini ortaya çıkarıyor ve ‘’ ne yaptığımı iyi biliyorum!’’ mesajını takipçilerine kendinden emin bir duruşla veriyor.
New York’ta bir lansmanda karşımıza çıkan süpermodel Gigi, şeker pembesi giysisiyle yeni bir imaj ortaya koydu. Pembe deri pantolon- ceket kombini ve aynı renk inci işlemeli topuklu sandaletleriyle adeta Barbie bebek imajı veren Gigi, takipçilerini yine kendine hayran bıraktı.Kendall’ın Takım Elbisesi 
 Takım elbise kurallarını baştan yazan Kendall, güçlü görünümüyle adeta maskülen stile yeni bir yorum katıyor. Saçı, makyajı ve gözlükleriyle; havalı ve güçlü bir görünüm sergileyen Kendall, stil ikonu olma ünvanını tüm haklılığıyla koruyor.


Suki Waterhouse'un Festival Stili
Glastonbury festivalinde karşımıza çıkan Suki, İngiltere’nin yağmurlu havasını akıllıca bir avantaja çevirmiş. Kot şort, ikonik çizgili tişörtü, botları ve havalı yağmurluğuyla festivalin aykırı ruhunu ortaya koymuş. Dağınık saçları ve yuvarlak gözlüğü, hoyrat görüntüsünü destekleyerek oldukça asi bir enerji saçıyor.


Elsa Hosk'un Transparan Eteği
Victoris’s Secret’ın naif meleği Elsa Holsk transparan eteğiyle adeta trend alarmının düğmesine basıyor. Yırtık tişört, sneaker ve transparan eteğiyle hem seksi hem de salaş bir yaz görünümü sergileyen Elsa, özgüveniyle zerafetini birleştirerek yine büyüleyici bir imaj çiziyor. Elsa, her ne kadar bu cesur görünümü şehrin içinde tercih etse de, bizler bu eteği plajlarda sıkça göreceğimizden eminiz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar