Ünlülerin Yaz Stilleri FloBlogger / 31.07.2018 Ünlülerin Yaz Stilleri

Dünyaca ünlü starların stilleri, kombinleri ve modaya dair tercih ettikleri ne varsa sizler için araştırdık. İşte karşınızda bu yaz kendinden sıkça bahsettiren ünlüler!


1. Zarif ve Şık: Meghan Markle

Sussex Düşesi Meghan Markle, güzellik idolünün Audrey Hepburn olduğunu detaylarla ortaya koyuyor. Kayık yaka elbiseleri ve pastel renkleri kıyafet seçimlerinde sıklıkla görüyoruz. Bu gösterişten uzak ve bir o kadar da zarif tarzı şıklığına şıklık katıyor. Renkli kıyafetleri pek tercih etmeyen Meghan, en çok nude tonlarda yüksek bel pantolonlar ve uzun ve klasik elbiseler tercih ediyor.

2. Stil İkonu: Hailey Baldwin

Kocaman üstleriyle dikkat çeken ve altında hiçbir şey yokmuş gibi parçalar giyinmesiyle kendisine ikonik kombinlerin ustası diyebiliriz. Dolaplarımızdaki en kilit parçayı bile stil ile kaliteli bir şekilde taşıyor. Düz, sade parçaları bile öyle güzel taşıyor ki! Bol üstler, siyah dar kot, tayt, spor ayakkabılar, kot şortlar hepimizin dolabında zaten olan şeyler. Koyu ve nude renklerden şaşmayan Hailey, bu sade şıklığını gündüzleri az yapılmış bir makyaj ve dağınık model saçlarla tamamlıyor.

3. İlham Kaynağı: Miroslava Duma

Sokak stiliyle moda dünyasında yeni bir çığır açan Mira Duma, renkli ve iddialı aksesuarlarla stilini vurgulamayı en iyi başaran isimlerden birisi. Kendine yakışanı seçmeyi ve renklerle yaratıcı kombinler yapmayı çok iyi başarıyor. Maskülen çizgilerini takım giyerek yansıtıyor. Özellikle florasan renkli monokrom kombinasyonlar ile deneysel bir stil yaratıyor.

4. Zamansız Kadın: Victoria Beckham

Minimalist ve feminen bir bakış açısını tek potada eriten Victoria Beckham’ın stilini anlatmadan önce kendinize ikonik bir duruş belirlemenizde ve duruşu her poz verdiğinizde tekrar etmenizde fayda var. Yeniliklere açık olacağınız bir gardırobu benimsemek ilk kuralınız olmalı. Dökümlü elbiseleri, uzun paçalı maskülen pantolonları giydiğiniz gibi, üzerinize oturan kalem etek ve gömlekleri de oyuna dahil etmeniz gerekiyor. Bu noktada seçtiğiniz parçaların çeşitliğini arttırırken aynı çizgiye sahip olduklarına özen göstermeniz ise en önemlisi.

Sezonun hit renklerini bir arada kullanın. Fakat bunu yaparken sezonun hit parçalarından uzak durmaya çalışın. Kumaş geniş paçalı pantolon, beyaz gömlek, kalem etek ya da trençkot… Zamansız olarak tanımlayabileceğiniz ve trendlerin dışında duran tasarımları stilinizin bir parçası haline getirin. Abartılı makyaj tercihlerinden uzak durun. Hatta mümkünse sadece nude tonlarına yönelip göz makyajınızda ise eyelinerı tercih edin.Siz de ünlülerin stilinden ilham alarak en güzel kombinlerin tamamlayıcısı, en trend ayakkabı modellerine Flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz!

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar