Uzun Çizme Şıklığı Şimdi Sokakta! FloBlogger / 28.11.2017 Uzun Çizme Şıklığı Şimdi Sokakta!

En şık bot modelleri:

   Kışın yaklaşması ile beraber, triko elbiseler, uzun tunikler dolaplardan çıkıp üzerlerimizdeki yerlerini aldılar. Soğuk kış günlerinin en sıcak kombinleri olan triko elbiselerin en şık tamamlayıcısı uzun çizmeler ile yapılan her kombin çok feminen, çok tarz… Modası hiçbir sezon geçmeyen uzun çizmeler, pantolonların, taytların, elbiselerin en büyük tamamlayıcıları. Bizde çizmelere şöyle bir göz atık ve sizin için dört farklı kombin hazırladık. 
    Grinin geçmek bilmeyen modası, balıkçı yakanın zarifliği ile buluşuyor ve buna bir deri çizme eşlik ediyorsa siz, günlük şıklığı vücut bulmuş halisiniz. Deriye en çok yakışan renklerden olan kahverengi bir çizme her daim en büyük kurtarıcımız ve trend görünüm için dolabımızda muhakkak olması gereken bir model olan uzun çizmelerin en havalılardan kahverengi uzun bir çizme hepinizin dolabında yer almalı. 
Elbiselere, bir çizme klasiği olan pantolonlarla ara verelim. Taytlara, tayt pantolonlara bu denli yakışan hangi ayakkabı modeli var? Gündelik ve iş şıklığının daimi ama bir o kadar da risksiz şıklığı, salaş kazaklar ve taytlarınız ile, altına giyeceğiniz uzun süet bir çizme ile, hem kış dokularını kombininiz de yansıtmış olursunuz hem de gündelik-spor tarzınızı bir hafta sonu kahve molasının en tarz görünümlerinden biri olmuş olarak korumuş olursunuz. 
Kışın en güzel yani kazaklara ve triko elbiselere konan o kış desenleri. Kışın bohem tarzını stilinizde yansıtmak istiyorsanız, neden diz altı bir triko elbise ile kahverengi derinin bohemliğini buluşturmuyorsunuz? Kış desenli, uzun triko kazak elbiselerde tavsiyemiz kesinlikle uzun çizmeleri tercih etmeniz. Uzun çizmeler bu tarz tercihlerinizde, bacaklarınızın görünmesini engelleyip, hem daha bohem bir hava kazanmanıza hem de bacak boyunuzun kesilmemesini sağlaması ile her zaman bu elbiselerin altına en tercih edilmesi gereken çizmelerdendir. Siyah asaleti, vücuda oturan balıkçı yaka bir elbise ve diz altı süet, kovboy detaylı bir çizme ile buluştuğunda ister yemeğe gidin ister bir iş toplantısına, isterseniz kız kıza gezmeye… O anların yıldızı sadece sizsiniz bizden söylemesi. Siyah süet, tokalı bir çizme, sadece sizin inisiyatifinizde şekilden şekle girebilen bir trend tamamlayıcısıdır. Her ayakkabı dolabında, siyah balıkçı yaka bir triko elbise ile yerini alması gereken stil parçaların başında gelir, bizden söylemesi…İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar