Yağmurlu Havalarda Stilinizi Tamamlayacak Çizmeler FloBlogger / 24.10.2017 Yağmurlu Havalarda Stilinizi Tamamlayacak Çizmeler

    En güzel ve trend yağmur çizmeleri:


Sonbahar yağmurlarının kendini göstermeye başladığı şu günlerde, sonbahar modası da sokaklarda kendini göstermeye başladı. Yağmurlarla birlikte yağmur çizmeleri, yağmurluklar, şemsiyeler aylarca bekledikleri yerlerinden, kombinlerimizi tamamlamak için çıkıyorlar. Bizde, siz değerli okuyucularımıza sonbahar yağmur şıklığının en sade ve bir o kadar trend görünümüne sahip yağmur çizmeleri ile dört farklı kombin yaptık. Keyifli okumalar…Sonbaharın en güzel yanı bizce renkleri… Bir yanı doğaya dönük tonları ile sonbahar modası, her daim dinlenmeyi, yenilenmeyi uzun doğa yürüyüşlerini anımsatır gibi. İşte bu yüzden, her senenin vazgeçilmez rengi olarak dolaplarımızdan eksikliğini hissetmek istemeyeceğimiz  parka yağmurlukların jeanlerle uyumunu, tüm sezonların sakin ve cool rengi olan gri bir klasik yağmur çizmesi ile tamamlamaya ne dersiniz?


Mor ne asil ne  uyumlu renktir! Sonbaharın renkli görünümü için biçilmiş kaftan olan, mor renk bir yağmur çizmesi ile ister düz renk bir taytı isterseniz de şık bir deve tüyü mantoyu, sezonun vazgeçilmez aksesuarı şapkalardan biri ile kullanmayı tercih ederek, sokak modasının tarz görünümlerinden birine sahip oldunuz bile!
Siyah kolay renklerden biri gibi gelir ama yanlış kullanıldığında silinir gider. Oysa doğru kombin ve renk uyumu ile siyah her zaman iyi fikirdir! Siyah renk klasik bir yağmur çizmesi ise her zaman en büyük kurtarıcıdır. Onunla günlük şıklıkta sokak stilinin parmakla gösterileni de olabilirsiniz, hafta sonu şıklığının gözler üstünde kişisi de!

Yağmur çizmesi dediğimiz sadece tek renk mi olur? Bu çizmelerin en güzel yanlarından biri de deseni çok iyi taşıyabilmeleridir. Hele bir desen vardır ki, kahverengi tonları ile yıllardır modası geçmez. Bir klasiktir! Bir sürü kadın için vazgeçilmezdir! Hangisi mi? Leopar deseni ve onun en yakıştığı aksesuarlardan biri olan yağmur çizmeleri tabi ki. Rengiyle, duruşuyla tam sonbahar yürüyüşleri için tasarlanmamışlar mı? En sevdiğiniz mantonuz ve siyah jeaninizle, sizi yağmurlu günlerin en tarz görünümüne kavuşturmak için bekliyorlar!

Daha fazlası için www.flo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar