Yaz Aksesuarları FloBlogger / 18.07.2019 Yaz Aksesuarları Yaz sezonunu enerjik ve eğlenceli geçirmek isteyenler burada mı? 


Yazın insan sürekli cıvıl cıvıl olmak istiyor. Çeşit çeşit gözlükler, minik çantalar, rengarenk büyük şapkalar takıp mis gibi güneşin tadını çıkarmaya var mısınız?


Sezonun yaz aksesuarları, sizin için mercek altında! :)


Yaz aksesuarları deyince akla ilk gelen küçük çantalardan başlayalım mı? Belki her şeyimizi içine sığdıramıyoruzdur, fakat yazın kurtarıcısı olduklarını inkar edemeyiz. 

Yanınıza önemli eşyalarınızı aldıktan sonra her kıyafetiniz ile bu çantaları kombinleyebilirsiniz. Hasır, desenli, düz renk, zevkinize göre çanta seçimini size bırakıyoruz. Rahatlığına alıştıktan sonra vazgeçemeyeceğinize eminiz. 
Ve tabii ki güneş gözlükleri! Güneş gözlükleri dediğimiz zaman aklımıza sadece güneşli havalarda takabileceğimiz, işlevselliği ön planda olması gereken bir aksesuar gelmemeli. Çünkü artık güneş gözlükleri yaz-kış demeden her mevsim ve her yerde kullanabileceğimiz aksesuarlar. Kıyafetinizin baş tacı olabilecek potansiyele sahipler.  

Büyük ve hasır şapkalar, 'Ben şapka takmam' diyen kadınların bile dolabının vazgeçilmezleri oldu. Hem güneşten korunmak hem de kombininize renk katmak için takacağınız bir şapka ile tüm gözleri üzerinizde hissedebilirsiniz.  
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar