Yaz Modası Trendleri? FloBlogger / 07.05.2019 Yaz Modası Trendleri?

Yaz mevsiminin tam anlamıyla başlamasına sayılı günler kaldı ve sıcak havalar kendini gösteriyor. Her mevsimin modası birbirinden farklı olduğu için bu yazda neler trend sizin için inceledik. Soft renkler, iddialı sneakerler, şeffaf sandaletler tarzınıza en uygun olanını bulabileceksiniz. 


 

Bu sezonun en çarpıcı trendlerinden biri olan pastel tonlar, renkli kıyafetler, havaların güzelleşmesi ile dolaplarımızda yerini almaya başladı. Sizin en sevdiğiniz renkler hangileri? Kot şortunuzun üstüne giyeceğiniz beyaz bir t-shirt ve pastel ayakkabılarınız ile kombininiz hazır. Bu kombin ile günü her anında rahat, tarz ve cool olabilirsiniz.

Yaz sıcaklarında rahat etmeniz için bir diğer öneri ise tiril tiril elbiselerinizin altına giyebileceğiniz sneakerlara ne dersiniz? En son moda olan elbiseler ile rahatlığınız her daim devam edecek. Her renk için uygun olan sneakerları tercih edebilirsiniz.Yazın rengarenk çantalara kim hayır diyebilir ki? Yazın en çok sevdiğiniz yanı sizin de her rengi ve enerjinizi yansıtabiliyor olmanız değil mi? İster spor bir kombin ister şık bir kombin yapın önerdiğimiz çantalar ile siz de kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. 


Yaz mevsimi sıcaklığını hissettirdiği ilk günlerde hangi aksesuarınızı aramaya başlıyorsunuz? Güneş gözlükleri son yıllarda  insanların büyük bir çoğunluğu için son derece gerekli bir aksesuar sayılıyor. İhtiyacın haricinde güneş gözlüklerinin giyim tarzlarımıza yaptığı etkiyi asla reddetmeyiz. Durum böyleyken güneş gözlüğü seçimi de ciddi önem arz eden bir olgu olarak karşımıza çıkıyor. En son trend ve birbirinden şık güneş gözlüğü modellerimize göz atmaya ne dersiniz? 

Bir diğer vazgeçilmez aksesuarımız ise hiç kuşkusuz saat. Bazen işlevselliğinin yanı sıra sadece kıyafetinize renk katacak, taçlandıracak bir parça olarak kullandığınızı biliyoruz. Bunun için size ve tarzınıza çok yakışacak saat modellerini inceledik. İster taşlı, ister sade stilinize hangisi uygunsa tercih edebilirsiniz. 
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar