Yazın Son Trendleri

FloBlogger / 11.08.2017 Yazın Son Trendleri
Son günlerde yeni sezonun renklerini ve tasarımlarını görmeye başlasak da hatırlatmak isteriz ki; yaz henüz bitmedi! Biz de sizler için yaz sezonunun son popüler görünümlerini derledik.


Topuklu Sandaletler
Güneşin kavurucu sıcaklığı hala üzerinizdeyken, yazın tadını sezonun son ürünleriyle çıkarabilirsiniz. Sezonun popüler elbise modellerinden biri olan, düşük omuzlu elbiselerinizi, beyazın sadeliğini hareketlendirecek, lazer kesim detaylı, nefes alan topuklu sandaletlerinizle kombinleyebilirsiniz.  


Deri Tabanlı Sandaletler 
Rahatlığından ödün vermeyen, renklerinin canlılığıyla kendini ön plana çıkaran sandaletler, yine yaz sezonunda oldukça trend olan tulumlarınızın altında, size ayrı bir hava katacak. Metal detaylar, tulumunuzun ince çizgi detaylarıyla birlikte stiliniz daha şık bir hale gelecek. Yazın son haftalarında hem tarzınızı hem de rahatlığınızı bir arada yansıtmak isterseniz, bu sandaletler tam da sizin için! Bantlı Sandaletler
Esnek yapısıyla, sadeliğin her alanda ayağınıza yansımasını sağlayacak, günlük kombinlerinizi daha minimalist hale getirecek bant sandaletleri denemenizi öneririz. Denim pantolonlarınızın altına aynı tonda giyeceğiniz bantlı sandaletlerle, hareketli gömlekleriniz tam bir uyum kazanacak. 

Kalın Bant Topuklu Sandaletler
Sezonun en sevilen elbise modelleri arasında kendine yer bulan renkli, omuzları açık, çiçek detaylı elbiselerinizin altına kombinleyeceğiniz, kalın bantlı topuklu sandaletlerinizle gittiğiniz her yerde şıklığınız konuşsun. Rahat tabanı sayesinde tüm gün ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz bir model. Mat renkteki seçenekleriyle şıklığınıza ayrı bir detay katabilirsiniz. 


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar