Yeni Nesil Kahverengi FloBlogger / 02.10.2017 Yeni Nesil Kahverengi

En moda kahverengi kombinler:


Sonbahar aylarının hem doğada hem modada vazgeçilmez rengi olan kahverengi 2017-2018 sonbahar/ kış sezonunda da vazgeçilemeyenler arasındakini yerini korudu. Sadeliğin, dayanıklılığın yer yer ciddiyetin, en önemlisi de 2017-2018 sonbahar/kış sezonunu etkisi altına alan bohem stilin demirbaş rengi kahverengiyi, en çok yakıştığı aksesuarlardan olan ayakkabı ve çantalar üzerinde siz değerli okurlarımıza dört farklı kombin önerisi ile hazırladık. 


Sonbahar yağmurlarının ve kış havalarının vazgeçilmezi çizmeler bu sezonda yine taytların ve skinny jeanlerin en büyük tamamlayıcısı olacak. Sonbahar modasının bir başka vazgeçilmezlerinden olan trençkotlarınızı, siyah bir taytın altına giyeceğiniz kahverengi bir çizme ile, günlük şıklığın zarif halini sunan trend bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
İş hayatı koşturması içinde görünümünüzden ödün vermemek için ne kadar çabaladığınızı biliyoruz. O yüzden size, modası asla geçmeyecek olan ve her zaman kurtarıcınız olabilecek şık topuklu kahverengi ayakkabınızı, hızlı şıklığın büyük tamamlayıcılarından deri bir trençkot ile tamamlamanızı öneririz.


Günlük hayat içinde hızla koştururken çabasız şıklığa sahip olmak için ihtiyacınız olan maskülen bir ayakkabı ve onu tamamlayacak, 2017-2018 Sonbahar/Kış sezonun trend parçalarından zamansız bir takım elbise ile herkesin dönüp baktığı özgün tarzlardan birine sahip olmak hiç de zor değil.

Kahverengi deri bir el çantasının yaratamayacağı vintage bir görüntü yoktur. Kahverengi el çantanızı, yılların vazgeçilmez aksesuarı şapkaların yardımı ile kombinleyerek, 2017-2018 Sonbahar/Kış sezonunun bohem ve Retro havasını yaşatmak hiç de zor değil.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar