Yeni Okul Dönemi Başlıyor!

FloBlogger / 21.08.2017 Yeni Okul Dönemi  Başlıyor! FLO'nun şık, fonksiyonel çantaları ve birbirinden güzel ayakkabıları okul sezonuna yine iddialı modeller ile giriyor.

Tasarladığı çantalar ve onlarca marka ayakkabı modelleriyle öğrencilerin en yakın arkadaşı FLO, birbirinden farklı modelleri, okul coşkusunu yansıtan renk ve desenleriyle okula keyifli bir başlangıç yapmak isteyenler için farklı alternatifler sunuyor. 
FLO sırt çantaları ile öğrencilerin yükünü hafifletirken, en sevilen karakterlerle çocukların severek okula gitmek istemelerine yardımcı oluyor.Siyah, kahverengi, gri gibi temel renklerin yanı sıra özellikle mor, fuşya, kırmızı, pembe, mavi gibi birçok rengin bir arada kullanıldığı kahraman baskılı ve geometrik desenli çantalar da öğrencilerin beğenisine sunuluyor.


İlkokuldan üniversiteye kadar tüm öğrencilerin beğeni ve zevklerine uygun tasarımları ile dikkat çeken FLO ile yük değil, zevkinizi ve tarzınızı taşıyacaksınız.


Çocukların ve gençlerin yeni okul döneminde severek kullanacağı diğer ürünlerin hepsi ve daha fazlasına flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar