Yılbaşında Sevdiklerinize Alabileceğiniz Hediye Fikirleri FloBlogger / 15.12.2017 Yılbaşında Sevdiklerinize Alabileceğiniz Hediye Fikirleri

     Yılbaşında sevdiklerinize alabileceğiniz hediye fikirleri:      Yeni yıl yaklaşıyor ve her sene olduğu gibi bu yılda sevdiklerinize alacağınız hediyeleri için şimdiden düşünmeye başlamış ve haliyle kafanız biraz karışmış olabilir. Haklısınız çok seçenek var, biz de size yardımcı olabilmek adına dört farklı hediye alternatifi ile geldik. İşte 2018’e girerken sevdiklerinizi gülümsetecek, kullandıkça sizi hatırlatacak hediye önerilerimiz. Unutmayın hediyenin küçüğü, mütevazisi her zaman daha gönülde kalıcıdır, bizden söylemesi. Bir çoğumuz için yeni yıl demek seyahat demek ya da nefes almalık güzel bir kaçamak demek… Bir tatilin ya da iki günlük bir kaçamağın olmazsa olmazlarından biriyse kabin boy valizler. Her seyahatin kurtarıcısı, kısa seyahatlerin ise tamamlayıcısı olarak oldukça sevilirler. Sakin tonlarda bir renge sahip kabin boy valiziniz varsa zamansız bir aksesuara sahipsiniz demektir. Her kıyafetiniz ile gidebilecek bu unisex valizlerin her boyuna sahip olursanız da hava limanlarının ya da otelin en tarz görünümlerinden birine sahip olmuşsunuz demektir. Öyleyse arkadaşınız ya da ailenizden bir üye için neden böyle bir hediye düşünmüyorsunuz?


Yeni yılda kız kardeşinize, tüm sene boyunca dilediği davette kullanabileceği bir el çantası hediye etseniz? Seneler boyunca katılacağı her özel günde sizi hatırlasa… Gold rengi küçük bir el çantası, sadeliği her daim dengelerken, siyah küçük elbiselerin her zaman en güzel tamamlayıcısı olarak yıllardır modadaki yerini sağlamlaştırmış bir şekilde dolaplarımıza dahil olmayı bekliyorlar. Annemizin ya da kız kardeşimizin neden böyle  bir aksesuarı olmasın ki? Ya da sizin?
Kış demek bot sezonu açıldı demek! Sonbahardan kışa geçerken kombinlerimizi tamamlayabileceğimiz botlar en tarz görünümlere kavuşmanızdaki büyük yardımcınızdır. Ayrıca renk renk, model model tarzınıza uygun bu botlar yeni yılın en güzel hediyelerinden de olur! Tüm kış ayağınızdan çıkarmak dahi istemeyeceğiniz bu simli şık botlarla neden bir sürpriz yapmıyorsunuz? Bizce sokak stilinin tarz görünümlerine sahip olmak arkadaşlarınızın da hakkı. 
Chelsea botlar yıllardır günlük ve ofis şıklığının en tarz parçası oldu. Bazen tek bir ayakkabı birçok kombinin vazgeçilmezlerinden değil midir? Salaş bir hırkayı kemer detaylı siyah renkli bir botla şık bir görüntüye kavuşturabilir büyük halka küpelerle bohem bir hava yaratabilirsiniz. Günlük yaşamımızın vazgeçilmezlerinden olan Chelsea botlar harika bir yeni yıl hediyesi olabilirler, bizden söylemesi.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar