2017 yılında hızla değişen trendler FloBlogger / 29.12.2017 2017 yılında hızla değişen trendler

 2018 yılının ilk trendleri:

2017 yılında hızla değişen trendler, dikkat çekici stiller ve zengin modellerle  moda bakımından oldukça zengin bir sene geçirdik. Şimdi akıllarda tek bir soru : '' 2018'de ne giyeceğiz?''  Bizler de yeni yılın ilk haftasında sizler için ünlü modacıların defilelerinden en sevilen stilleri,  FLO'nun en gözde ayakkabı modelleri üzerinden derledik. Unutmadan; Mutlu, huzurlu, sağlıklı ve şık geçireceğiniz  güzel bir yıl diliyoruz! Çapraz Etki:


Ünlü modacıların, podyrumlarından verdiği ipuçlarına baktığımızda; baskılı parçaların, feminen tasarımlarla birleşerek cüretkar ve gösterişli bir stil oluşturduğunu görüyoruz. Birbiriyle pek de kullanmayacağımız parçalar, bu stilde çapraz etki yaratıyor. 


İşleme Cazibesi:


Sonbahardan bu yana etkisini kaybetmeyen işleme desenler, 2018 kışının da dikkat çeken parçaları arasında yerini koruyor. İşlemeler üzerinde yer alan ışıltılı detaylar ise bu stilin tamamlayıcısı. Toprak tonlarında makyajın tercih edildiği bu stile ince topuklu ayakkabılar oldukça yakışacaktır.

Ekose:

Uzun yıllardır cazibesini koruyan ekoseli kabanlar bu yıl da popülaritesini koruyacak gibi duruyor. Özellikle bu stile oldukça uyum gösteren ekoseli kabanların olmazsa olmazı; boğazlı kazaklar ve tabii ki feminen botlar.
Toprağın Gücü:


Klasik stilin en sevilen tonlarını barından toprak renkleri süet ya da kadife kumaşlarla cazibesini ikiye katlıyor. Genellikle aynı tonun kontrast geçişleriyle kullanılması önerilen bu stilde makyajınızı highlighter kullanarak partlatabilirsiniz. Böylece renklerin arasında kaybolmadan stilinizi konuşturabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar