5 Maddede Erkek Modası FloBlogger / 29.08.2019 5 Maddede Erkek Modası

Erkekler de en az kadınlar kadar dış görünüşlerine önem gösteriyorlar. Bunu kabul etmeleri biraz zor da olsa durum bu 😊

Biz de bu durumdan faydalanarak 5 maddede erkek modasını inceledik.


1- Şık olmanın en önemli kuralı üzerinize oturan kıyafetleri tercih etmenizden geçer. 5 beden büyük olan kıyafetler sandığınız kadar hoş durmuyor bunu ilk önce not edelim.

2- Dolabınızdaki kıyafetlerin öncelikle sade olmasını tavsiye ederiz. Kıyafetinizin tamamı da üç rengi geçmezse cool bir görünüme sahip olabilirsiniz.3- Kıyafetinizin tamamlayıcısı ayakkabıları unutmayın! Kaliteli ayakkabılar giymeye özen gösterirseniz eğer şık gecelerde ya da önemli toplantılarda tarzınız ile de ön planda olabilirsiniz. Onları temiz tutmanız gerektiğini hatırlatmıyoruz bile 😊4- Dar pantolonlar! Siz siz olun bedeninize küçük pantolonlardan uzak durun. Mutlaka kendinize uygun, moda diye paçaları kısa bir pantolonu değil boyunuza uygun olanı tercih etmelisiniz.

5- Tabii ki aksesuarlar! Burada yine sade olanlarını tercih ederseniz eğer daha iyi olacağını söyleyebiliriz. Örneğin klasik siyah ya da kahverengi bir cüzdan, taba rengi kemer ve saatiniz ile her zaman şıklığınızı koruyabilirsiniz.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar