Akrep Burcu İçin Ayakkabı Tavsiyeleri FloBlogger / 28.10.2019 Akrep Burcu İçin Ayakkabı Tavsiyeleri Ayakkabı tercihinin burçlara göre yapıldığını biliyor muydunuz? 


Sahip olduğunuz burçların özelliklerini stilinize yansıtırken kıyafetinizin tamamlayıcısı olan ayakkabı tercihlerinizi es geçemezsiniz. 24 Ekim – 23 Kasım arasından doğan akrep burçları için birbirinden güzel ayakkabı önerilerimize kulak vermeye ne dersiniz?


Akrep burçları genellikle yaşama olan tutkusu ile ön planda olurlar. Cazibeli ve gösterişli gözükmeyi seven akrep burçları için ihtişam ve dikkat çekmek ön plandadır. Ne istediğini bilen ve dominant bir yapıya sahip olan akrep burçları için zarafet ve güzellik ön plandadır. Dikkat çekici olan akrep burçlarının kendilerine has zevkleri vardır. Özellikle sezonun trendi yüksek topuklu ayakkabılar ve diz üstü çizmeler ile onlardan mutlusu yoktur.

 


Sosyal ortamlarda dikkat çekmeyi seven akrep burçları, enerjik yapıları ile her modelin ve rengin hakkını verebilirler. Hırslı ve güçlü karaktere sahip olan bu burç için bordo vazgeçilmez bir renktir. Abartılı değil ama şık olmayı seven akrep burçları bu modellere mutlaka göz atmalısınız.


Şimdi sıra karakter olarak mücadeleci, gizemli ve sezgileri güçlü akrep burçlarının vazgeçilmez modellerinde! Zor beğenen akrep burçları hareketli, taşlı ve simli detaylar ile ayakkabılarını taçlandırmayı severler. Farklılıklara alışık, klasikten yana olmayan akrep burçları her hali ile karşısındakine etkileyebilme potansiyeline sahiptir.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar