Baharın Gözde Trendi: Denim Stili FloBlogger / 15.03.2018 Baharın Gözde Trendi: Denim Stili

2018 İlkbahar-Yaz sezonunun en popüler denim görünümleri :


Bu sezon her renk ve stilde trend görünümlerde kendine yer bulan denimler, farklı renk ve stilleriyle her dönemin vazgeçilmezi olan denimler yine moda dünyasının joker parçaları olarak bahar sezonunda yükselişe geçiyor.

Sezonun en popüler denim stillerinden biri olan yüksek kontrastlı denimler, belirgin dikişleriyle de bizi 90'lı yıllara geri götürüyor. Yine sneaker ve babetlerde oldukça popüler olan denim görünümü bu sezon tarzınıza renk katacak.

Her stilden ilham alan denim trendi yine 80'li ve 90'lı yıllardan da aldığı ilhamı günümüze uyarlıyor. Yüksel bel kullanımlarla kendine yeni bir ifade katan modeller modern görünümün anahtarı. Yüksek bel, bol paça, beyaz tişörtle oversized şıklığı bu stilde stilettolarla buluşarak oldukça dikkat çekici.


Bahar sezonunun bir diğer popüler trendi olan Nakış Trendiyle oldukça uyum içinde olan denimler  özellikle ceket ve sneakerlarda sıkça karşımıza çıkacak. Şimdilik çiçek nakışlarıyla gördüğümüz modeller sezonun ilerleyen günlerinde eğlenceli ve mesaj veren şekillere evrilebilir bizden söylemesi :)İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar