Başak Burcu İçin Ayakkabı Tavsiyeleri FloBlogger / 23.08.2019 Başak Burcu İçin Ayakkabı Tavsiyeleri

Ayakkabı tercihinin burçlara göre yapıldığını biliyor muydunuz? 


Sahip olduğunuz burçların özelliklerini stilinize yansıtırken kıyafetinizin tamamlayıcısı olan ayakkabı tercihlerinizi es geçemezsiniz. 22 Ağustos – 23 Eylül arasından doğan başak burçları için birbirinden güzel ayakkabı önerilerimize kulak vermeye ne dersiniz?


Başak burçları zeki ve çalışkandır. Titizlikleri ile anılan başak burçlarının sahip oldukları ayakkabılar her daim temiz ve düzenlidir. Biraz soğuk ve mesafeli olan başak burçları her şeyi beğenmezler. Fakat beğendikleri şeyi de ayaklarından çıkarmazlar. Detaylar onlar için çok önemlidir. Bu yüzden daha sade ama şık, küçük motifler ile süslenmiş ayakkabılar her zaman dikkatlerini çekecektir.


Daha minimalist modelleri seven başak burçları, temiz, net ve hatasız modelleri tercih ederler. Süsten ve fazla şatafattan hoşlanmayan başak burçları bu modellere mutlaka göz atmalısınız.


Şimdi sıra karakter olarak kendilerine güvenli ve emin adımlarla ilerleyen başak burçlarının vazgeçilmez modellerinde! Sistemli ve kuralcı yapıları da dış görünüşlerine yansır. Hiçbir zaman dağınık, bakımsız ve gelişigüzel göremezsiniz. Abartıya kaçmayıp klasik kombinlerden hoşlanan başak burcu her hali ile etkileyebilir.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar