Bayrama Renk Katacak Kombin Önerileri FloBlogger / 14.08.2018 Bayrama Renk Katacak Kombin Önerileri Aslında bayram bahane; alışveriş yapmak için sudan sebepler bizim için her zaman yeterli değil mi? FLO, bu bayramda da bizi şıklığın doruklarına ulaştıracak yüzlerce model ve rengi inanılmaz cazip fiyatlara sunuyor. Bize de bu muhteşem ayakkabıları, en trend kombin önerileriyle buluşturmak düştü. Üstelik şimdi FLO’da ilkbahar ve yaz ürünleri %70 indirimli!

 İşte karşınızda en trend kombin önerileri ve en seçkin ayakkabı modelleri!Sade ve naif bir stil, neredeyse bütün özel günlerin kurtarıcısı. Bu bayram sıcak havaları da  bahane ederek, beyaz bir bluz, altına  rahat bir kumaş pantolon ve topuklu sandaletleri  tercih edebilirsiniz. 

Bayram şıklığı derken biraz da rahat olmakta fayda var. Zira yoğun aile ziyaretleri sırasında ayağınızdan kolay çıkacak bir ayakkabı oldukça işinize yaracaktır. Sezonun trendi  dantel detaylı bluzler ve yine altına tercih edeceğiniz ince kumaş rahat pantolon sizi hem şık hem de rahat bir hale getirecektir.


Bayram sadece aile ziyareti değil, arkadaşlarla tatil zamanını eğlenceli bir şekilde değerlendirmek aynı zamanda.  Siyah askılı bluzünüz, choker kolyeniz ve  paçalarını kıvırdığınız dar paça kotun altına giyeceğiniz lazer kesim topuklu sandaletlerle oldukça cool ve şık olacağınız bir gerçek!


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar