Düğün Mevsimi: Yaz Gelinleri İçin Tavsiyeler FloBlogger / 22.05.2019 Düğün Mevsimi: Yaz Gelinleri İçin Tavsiyeler Cıvıl cıvıl bir yaz günü yeni hayatına ‘Evet’ demeye hazırlanırken gelinlik,ayakkabı ve saç-makyaj seçimi gelin olacaklar için en önemli detaylardır. 


Gelinlik ve Ayakkabı Seçimi


Her genç kızın çocukluktan gelen düğün ve gelinlik hayali vardır. Yaz mevsiminin enerjisi ile birlikte keyifli ve eğlenceli bir düğün organizasyonu, gelinler için en önemli detaydır. Organizasyondan önce gelinlik detayını atlamıyoruz tabii ki :)  Kiminin hayalindeki kabarık, kiminin sadedir. Bu konu tamamen kişiseldir fakat ayakkabı konusuna gelince rahat bir ayakkabı tercih etmeniz gerektiğini sakın unutmayın. Bütün gece oturmadığınızı ve  pistten inmeyeceğinizi düşünürsek, ayağınızda rahat hissettirmeyecek bir ayakkabı hoş bir durum olmaz. Bunun için size önerilerimizi aşağıda sıralıyoruz. 

Saç ve Makyaj Seçimi


Saç ve makyaja gelirsek bizce gelinliğinizin modeline göre sizi en rahat ettirecek bir saç modeli tercih etmelisiniz. Bizim önerimiz ise her koşulda saçınızın bir tutamını toplamak olmalı yaz akşamı sıcak ve spot ışıkları altında saçlarınızın bozulmasını istemiyorsanız tavsiyemizi göz ardı etmemelisiniz. Makyaj ise gelinin kız kardeşi kıvamında değil sade ama kendini belli edecek renkler tercih edebilirsiniz. :)


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar