Düğün Sezonu Kombin Önerileri FloBlogger / 20.06.2018 Düğün Sezonu Kombin Önerileri DÜĞÜN SEZONU AÇILDI!

Yaz düğünleri başlarken arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın bu özel gününde ne giysem diye karar kara düşünüyorsanız FLO’dan size birçok fikir verebilecek kombin önerileri işte karşınızda! Zarif Detaylar

Uzun, dar ve sade elbiseler hemen hemen her düğünde şıklığını konuşturur. Siyah, bordo, lacivert gibi ağırlığı olan renkler hem daha ciddi hem daha zayıf görünmenizi de sağlayabilir. Eğer böyle elbiseler tercih etmek istiyorsanız ama çok da sade görünmek istemiyorsanız, yine küçük şık detayları olan parıltılı ayakkabı veya çanta kullanarak, kıyafetinizi göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Efil Efil Çiçekler

Çiçek desenli elbiseler  ilkbahar ve yaz aylarının en gözde parçası olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle soft renkler, sizi hem günlük hem de özel günde elbise arayışından kurtarabilir. Turuncularla, bejlerle, sarılarla ruhunuzda çiçekler açsın! Çiçekli elbiselerde saçınızı dağınık toplayabilir ve doğal bir makyajla mükemmelliği yakalayabilirsiniz. Doğallığınıza uyum sağlayacak bu pudra rengi hafif topuklu tam size göre!

Rahat ve Şık

Rahat edeyim aynı zamanda şık da olayım diyorsanız, maskülen, şık tulumlar tam sizin için. Birbirinden farklı, tül detaylı, çizgili tulumlarla hem dileğiniz gibi dans eder hem de zarifliğinizden ödün vermemiş olursunuz. Başka bir seçenek ise yüksek bel pantolonlarınızı şık büstiyerlerle tamamlamak olabilir. Bu kombinlerinizi yine rahat ve yüksek dolgulu ayakkabılarla tamamlamayı unutmayın. Koyu renklerin hakim olduğu dumanlı bir göz makyajı yaparak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar