Eğlenceli, Zevkli Disney Koleksiyonunu Keşfediyoruz FloBlogger / 21.02.2019 Eğlenceli, Zevkli Disney Koleksiyonunu Keşfediyoruz


FLO’nun Disney Koleksiyonu ile en çok çocuklar mutlu olacak. Hem sinemanın hem televizyonun popüler karakterleri şimdi minikler için FLO’nun ayakkabılarında, terliklerinde ve panduflarında yer alıyor. Mickey Mouse ve arkadaşları, Barbie, Frozen, Cars ve daha bir çok Disney karakteri FLO’da. FLO’nun Disney Koleksiyonu hem çok heyecan verici hem de çok eğlenceli.


FLO ile çocuğunuzun mutluluğuna ortak olmaya ne dersiniz?


Disney’in Harika Dünyası FLO’da


1. Barbie Sevenler Buraya


Kız çocuklarının favori Disney karakterlerinden biri olan Barbie çocukların hayatına renk kattı. FLO’nun ayakkabıları ile çocuklara hayallerindeki renkli dünyayı sunmaya geliyoruz. FLO’nun Barbie desenli ayakkabıları ile kız çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.

2. Frozen Ayakkabı Modelleri


Bir diğer favori ise kız çocuklarının vazgeçilmez karakterleri Elsa ve Anna. Elsa ve Anna hem kız çocukları hem de aileleri tarafından çok sevildi ve çoktan dolaplardaki yerini aldı. Frozen karakterli spor ayakkabılar, botlar, yağmur çizmeleri her kız çocuğunun isteğidir o zaman siz de onları kırmayın hemen FLO’nun Disney Koleksiyonu ile onlara güzel bir hediye alabilirsiniz.

 3. Vazgeçilmezimiz Mickey Mouse


7’den 70’e herkesin sevgilisi Mickey Mouse. Hem kız çocukları hem de erkek çocukları için alternatifler ile sizleri ve minikleri bekliyor. Minikler en sevdiği karakterleri üzerinde taşımaktan mutluluk duyarken siz de onların rahat adımları ile kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

 

4. Erkek çocukları için Cars ayakkabılar


Şimşek McQueen ve arkadaşları FLO’nun Disney Koleksiyonunda. Bu ayakkabıları tercih eden erkek çocuklarınızın hızına yetişemeyeceksiniz.

Daha detaylı bilgi edinmek ve ürünlerimizi incelemek için sizi FLO'nun  Disney Koleksiyonuna bekliyoruz!  

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar