En Sevilen Trend: ATLEISURE FloBlogger / 29.01.2018 En Sevilen Trend: ATLEISURE

Sokak modasının en sevilen trendi


2017-2018 Sonbahar- Kış sokak modasının en sevilen trendi arasında yer alan Atleisure stili hala cazibesini koruyor. Spor kıyafetlerin, günlük ve feminen parçalarla birleştiği bu tarzda hem salaş hem çekici hem de sportif bir izlenim var.Atleisure stilini sonuna kadar yaşayabileceğiniz bir kombin önerisi; canlı tonlarda seçtiğiniz feminen bir elbisenin üzerine tonsürton etkisi yaratacak bir kapüşonlu bir sweatshirt ve altına giyeceğiniz maskülen botlarla hem tarzlar arasında geçiş yakalayıp hem de özgün bir athleisure imajına sahip olabilirsiniz. Bu stili uygularken vücudunuzu yakından tanımanızda fayda var. Kontrolü kaybederek absürt olarak yorumlanabilecek bir imaj oluşturabilirsiniz.

Bir başka kombin önerisi ise; boyfriend kesim kumaş pantolonunuzu beyaz bir tişört ile kombinleyebilir, altına vazgeçilmez sneakerlarınızı giyebilirsiniz. Bu kombinde bütünüyle bir detayı oluşturuyorsunuz. Üzerinize giydiğiniz dökümlü hırka,ceket ve atkı üçlüsü; kıvırdığınız paçalarınız ve  bez çantanız başlı başına tarzınızın bir bütünü halinde.

Kış mevsiminin sevilen trendi Athleisure akımın bir diğer gözdesi ise uzun kabanlar. Kapşonlu ya da düz gri kabanlarınızı eşofman ve spor ayakkabılarınızla, sweatshirtünüzle kombinleyebilirsiniz. Kaban detayı cool bir izlenim yaratırken diğer detaylar da sizi oldukça sportif gösterecektir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar