En Trend Sneaker Modelleri ve Kombin Önerileri FloBlogger / 05.12.2018 En Trend Sneaker Modelleri ve Kombin Önerileri

2018-2019 Kış sneaker modasında muhteşem trendler var! Henüz kış alışverişinizi tamamlamadıysanız, bu modelleri alışveriş tercihlerinizde mutlaka değerlendirin!Glam hala yaşıyor!

Sadece parti kıyafetleri veya gece şıklığı için değil, gündüz stilleri de glam modellerin etkisine kapılmış durumda. Alışılmışın dışında renkler, parıltılı detaylar, eskilerden ilham alan görünümler en iddialı kombinlerin en dikkat çekici parçası!

Ezgotik desen alarmı

Tam egzotik desenler diyorduk ki nihayet geri döndüler! Standart sneakerların aksine, sıklıkla tercih edilen leopar desenler feminen stile ince bir dokunuş katıyor. Sıklıkla eteklerle kullanılan bu modelleri çok seveceksiniz.

Çirkin Sneakerlar!

Kalın tabanları, kıvrımlı hatları, uzaydan gelmiş görünümleri ve parça parça renkleri yüzünden Bouncy veya Ugly sneaker olarak adlandırılan sneakerlar hala tüm popülaritesini koruyor. Eğer ‘’bunlar benim için çok iddialı, ben sade şeylerden hoşlanıyorum!’’ diyorsanız siyah-beyaz kombinasyonlarına mutlaka bir göz atın.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar