Erkeklerin Bayram Şıklığı FloBlogger / 06.08.2019 Erkeklerin Bayram Şıklığı Bildiğiniz üzere bayrama çok az bir zaman kaldı. Yaz aylarının bu güzel günlerinde Kurban Bayramının da denk gelmesiyle beraber birçok kişi son yaz tatil planını ayarlamıştır.  Daha çok kadınları bayram telaşı sarsa da erkekler de bu furyanın içerisinde kendilerini bulurlar. 


Kombin seçimlerinde önerilerimize kulak vermenizi tavsiye ederiz. 


İlk olarak klasikten vazgeçmeyenler ile başlayalım. Bazı insanlar iş hayatlarında sürekli takım giymeye alışmış olsa gerek böyle bayram gibi özel günlerde de takım giymekten pek vazgeçmezler. Gardırobunuzdan sevdiğiniz bir takım ile Mercedes klasik ayakkabı bölümünden güzel bir seçim yapabilirsiniz. Genel olarak her takımın altına giyilen klasik ayakkabılardan giymek isterseniz sade ve şık ayakkabı seçeneklerini sizlere sunuyoruz.
Rahatına düşkün beyler ile devam edelim. Bayram demek takım elbise demek değil, ben rahat giyinmeyi severim derseniz zevkinize uygun çok çeşitli Mercedes 'in spor tarzındaki ayakkabılar ile bayramda çok şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Böylece bayramda hem rahat hem şık olabilirsiniz. Son olarak tatile gidecek olanlar için çok rahat ve yaza uygun olacak kombinler ile karşınızdayız.
Birbirinden şık Mercedes ayakkabılarımız ile tarz kombinlere hazır mısınız?  Bu sıcak günlerde şort ve gömleğinizle şık ve tarz olabilirsiniz. 
Daha fazla ürüne ulaşmak isterseniz buraya göz atabilirsiniz. 


İyi bayramlar :) 


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar