FLO Winter Fashion Etkinliğiyle Kara Merhaba Diyor! FloBlogger / 07.12.2017 FLO Winter Fashion Etkinliğiyle Kara Merhaba Diyor!

FLO kar sezonunu  Erciyes Magna Hotel'de gerçekleşecek büyük bir lansmanla açıyor!


FLO Winter Fashion ismiyle gerçekleşecek  lansmana sosyal medyanın en sevilen ve takip edilen bloggerları da davetli.  Özel bir akşam yemeğiyle başlayacak lansmanda  bloggerlar birbirinden eğlenceli aktivitelerle, kısa canlı yayınlarla, karda sucuk ekmek keyfi ve hediyelerle keyifli bir 3 gün geçirecek.


Kar sezonunun en popüler parçalarının tanıtılacağı etkinliğe Duygu Şenyürek , Tuğba Tunçkaya, Selen Tunçkaya Kayabaşı, Ezgi Baylar, Hakan Kütahya, Cansu Özdemir, Zeynep Aydoğan, Duygu Dinçoflaz, Banu Altuntaş, Kubilay Sakarya, Gamze Biran gibi bir çok popüler isim katılacak.  

Bloggerlarımız için seçtiğimiz kar botlarıyla sizler için kombin önerileri hazırladık;Kar sezonunun şüphesiz ki olmazsa olmazı; aksesuarlar. Kar botlarınızı salaş boyunluklarla, şallarla ve kürklü berelerle kombinleyebilirsiniz. Kalın kazaklarınızın altına giyeceğiniz bir gömlekle de stilinize şık bir detay katabilirsiniz.


Yapay kürklü montlar sizi hem sıcak tutacak hem de tarzınıza feminen bir  hava katacak.  Eğer montunuzu oversized seçerseniz, içinize deri ceket giyerek oldukça zengin bir kış stili yaratabilir, kürklü kar botlarınızla bütünlük yakalayabilirsiniz.Kar botları soğuk kış aylarında ayaklarınızı oldukça sıcak tutacaktır. Ayrıca su geçirmez oluşlarıyla da büyük konfor sağladıkları bir gerçek. Ekoseli kabanlar ya da atkılar yumuşak yünlü oversized kazaklar  ve tozluklar da kış stilinin en popüler parçaları arasında.

Siz de 8-9-10 Aralık'ta #FLOWinterFashion ve #KışStili hashtagleriyle kış stilinizi yansıtarak etkinliğin bir parçası olabilir, ayrıca bu tarihlerde instagram'da @floayakkabi'yi ve bloggerlarımızı takip ederek sürprizleri yakalayabilirsiniz.Siz de bloggerlarımız için seçtiğimiz kar botlarına ve daha fazlasına ulaşmak için flo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar