Grammy Ödülleri'nden İlham Aldık FloBlogger / 13.02.2019 Grammy Ödülleri'nden İlham Aldık Hafta başında gerçekleşen ve müzik dünyasının en önemli ödül törenlerinden biri olan Grammy Ödül Töreni'nde birbirinden ünlü isimler kırmızı halıda boy gösterdi. Alınan ödüller kadar, kombinlerin ve stillerin de konuşulduğu bu törenden ilham alabileceğiniz kombinleri sizin için derledik.


Jennifer Lopez'in Zarafeti


Yıllar geçse de güzelliğinden ve havasından hiçbir şey kaybetmeyen Jennifer Lopez, Grammy gecesinde de zarif tarzıyla kırmızı halıdaydı. Gümüş tonlardaki elbisesini büyük bir şapkayla tamamlayan Lopez, objektiflere böyle yansıdı.

Işıl Işıl Tarzıyla Dua Lipa


Gecede "En İyi Yeni Sanatçı" ödülünü alan Dua Lipa, kırmızı halıda ışıl ışıl tarzıyla göz kamaştırdı. Kuyruk detaylı elbisesi ve kısa saçlarıyla tam bir ikon olan Lipa'nın görünmeyen ayakkabıları bizce aşağıdakilerden biri olabilir! :)
Her Zaman Sıra Dışı Kylie Jenner


Attığı her adımda dikkatleri üzerine toplamayı başaran Kylie Jenner da o gece kırmızı halıda dikkat çeken isimler arasındaydı. Jenner, pudra tonlarındaki sıra dışı takımıyla meraklı gözleri kendine hayran bıraktı.
Göz Kamaştıran Lady Gaga


İkon deyince akla gelen ilk isim olan Lady Gaga, "En İyi Pop Solo Performans", "En İyi Pop Grup Performans" ve "En İyi Film Müziği" kategorilerinde ödüle layık görüldüğü gecede tercih ettiği derin yırtmaçlı gümüş elbisesini yüksek topuklu bantlı ayakkabılarıyla tamamlamayı tercih etmiş.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar