Günlük Stilde Yeşil Etkisi FloBlogger / 22.01.2018 Günlük Stilde Yeşil Etkisi

En güzel bot modelleri ve yeşil kombinler:Yeşil renk hemen hemen her sene ünlü modacıların koleksiyonlarında, podyumlarda, aksesuarlarda bir şekilde karşımıza çıkıyor. Genellikle parkalarda ya da gece şıklığında karşımıza çıkan yeşil ve tonları bu sene Günlük Stilde de yerini almaya başladı. Yeşilin güven veren bir renk olması ve her ten rengine yakışması sebebiyle de cazibe haline geldiğini söylesek yalan olmaz.
İlk olarak klasikleşmiş olan ve ilginç bir şekilde modayı takip edenlerin hiç sıkılmadan her sene kullandığı parka stilinden söz edelim. Kürklü yeşil parkalar güzel görünümleri sayesinde hemen hemen her stile bir şekilde uyarlanabiliyor. Fakat yeşil parkanızın içine giyeceğiniz turuncu bir kazak, stilinizin kontrastını artırarak oldukça göz alıcı hale gelecektir. Altına giyeceğiniz postallarla da hem şirin hem de asi bir görünüm yakalayabilirsiniz.


Yeşilin hemen hemen her tonu kombinlere canlı bir görünüm katıyor. Üstelik her renkle de uyumlu bir şekilde kullanılabilen yeşil, günlük stilde de oldukça kullanışlı. Fıstık yeşili oversized bisiklet yaka kazağınızın içine giyeceğiniz boğazlı bir bluz, yırtık detaylı açık tonlarda kotunuz ve altına giyeceğiniz günlük stile uyarlanabilir topuklu botlarınızla oldukça modern ve trend bir görünüme kavuşabilirsiniz.


Athleisure akımından da ilham alabileceğiniz bu stilde  yeşilin kontrastları arasında gezinebilir,  aynı ton parlak kumaş pantolon ve bluzlerinizle tulum görünümü yaratabilir ya da direk olarak tulum tercih edebilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz haki bir hırkayla ters etki yaratarak oldukça şık ve marjinal bir görüntü elde edebilirsiniz. Athleisure demişken stilin vazgeçilmezi sneakarları tabii ki es geçmek olmaz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar