Hayat Kurtaran Zamansız Kombinler FloBlogger / 27.08.2019 Hayat Kurtaran Zamansız Kombinler

Sizler için birbirinden güzel, şık ve hayat kurtaran kombinler hakkında bilgi vereceğiz. Ne giyeceğinize karar veremediğiniz ya da giydiğinizi beğenmediğiniz zamanlar oluyordur. Bu durumlarda önceden hazırlamış olduğunuz ve dolabınızın kurtarıcı parçalarına yer verebilirsiniz. 


Bunlar nelerdir?


Kesinlikle hayatınızı kurtaracak siyah bir elbise! Mutlaka her kadının dolabında olması gereken bir parçadır. Dolabınızın bir köşesine koyduğunuz zaman kafanızın da bir köşesi daima rahattır. İşe giderken, arkadaşlarınızla buluşacağınızda her daim tercih edebileceğiniz elbisenizin altına giyeceğiniz sneakerlarınız ile farkınızı ortaya koymaya hazır mısınız?


Gelelim ikili parçalara, etek ve bluz! Hepinizin dolabında siyah etek ya da şort vardır diye düşünüyoruz. Üzerine giyeceğiniz beyaz şifon bir bluz ve topuklu ayakkabılarınızla akşam yemeğine, toplantıya, arkadaşlarınızla buluşmaya hazırsınız!Şimdi ise her kombininizle uyabilecek klasik çanta modellerine bakmaya ne dersiniz? Dolabınızda en sevdiğiniz beyaz t-shirtünüzü giydikten sonra bej, kahverengi ya da daha farklı olmak isterseniz sarı renk bir çanta tercih edebilirsiniz. İçine her eşyanızı sığdırabileceğiniz bu çantalar ile rahatlığınızdan hiç bir zaman ödün vermeyeceksiniz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar