Instagram’da yepyeni bir trend: Barbie Feet! FloBlogger / 20.07.2018 Instagram’da yepyeni bir trend: Barbie Feet! Instagram tutkunları bu kez yepyeni bir trendle karşımızda: Barbie Feet! 


Türkçe karşılığı Barbie pozu olan bu akım hem daha uzun boylu hem daha çıkık kalçalı hem de seksi bir bacak görünümüne sahip olmanızı sağlıyor. 


Özellikle Avusturalyalı kadın kullanıcıların büyük ilgi gösterdiği bu poza, dünya çapında da pek çok kadın #barbiefeet etiketiyle destek verdi. Yüksek topuklu ayakkabıların kas yapısını daha keskin göstermesinden ve kalçayı daha dik desteklemesinden ilham alan bu akım, yine ayak bileğine ön tarafa doğru eğim vererek  daha uzun bir bacak görünümü vadediyor. 
Bella Hadid, Kardashian kardeşler ve Victoria Secret mankenlerinin de yoğun ilgili gösterdiği bu poz stili, ülkemizde de şimdiden ilgi görmeye başladı. Oldukça sevilen bu akımı, sosyal medyada uzunca bir süre göreceğiz gibi duruyor.Yazın yeni fenomeni olan Barbie Feet pozu size daha uzun ve kaslı bacak görünümü sağlarken, zayıf bir gövde perspektifiyle de Barbie’nin estetik görünümünü fotoğraflarınıza taşıyor.
Siz de duruşunuza estetik katacak  bu trendi  FLO'nun en moda topuklu ayakkabı modelleriyle uygulayabilirsiniz. En seçkin ve en güzel modeller için FLO.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar