Işıltı Ve Hologram Modası FloBlogger / 19.02.2019 Işıltı Ve Hologram Modası

Işıltı ve Hologram Moda'sına Merhaba! Son dönemde moda olan ışıltı, metalik ve hologram modasını yakında inceleyemeye ne dersiniz? 70’li yılların hologram ve ışıltı modası tekrardan hayatımıza girdi.

Hologram ve ışıltıyı nasıl kombinlerim çok iddialı değil mi diye bir soruyu kendinize sorduğunuzu duyuyor gibiyiz. En başlarda hareketli gelen moda, şimdilerde en çok tercih edilen tarzlar arasında yerini almış durumda. Sadelikten vazgeçmeden hologram ve ışıltı ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz!

Tarzınızı kolayca yansıtabileceğiniz parçalara göz atmaya ne dersiniz?


1. Ayakkabılarda Hologram Etkisi

Şık veya spor birçok farklı tasarımla kıyafet seçimlerinize uygun ayakkabıyı tercih edebilirsiniz. Kesinlikle dolabınızda bulundurmanız gereken bu parçalar ile bu sezon en çok siz parlayacaksınız! Sade kombininizin altına tercih edeceğiniz hologram ayakkabı ile en tarz siz olun!
2. Göz Kamaştıran Ayakkabılar

Şimdi sıra geldi simli göz kamaştıran ayakkabılara;

Birbirinden güzel simli ayakkabıları her kıyafetinizin altında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Göz kamaştıran ayakkabılar,  elbiseleriniz, etekleriniz ve pantolonlarınızla her kombininizin vazgeçilmez parçası olmaya geliyorlar. Renk seçenekleri ile de tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.
3. Parıl Parıl Aksesuarlar


Yapacağınız kombinlerde hologram ayakkabılar, etekler, ceketler, pantolonlar gibi kıyafetlerin yanında aksesuar tercihlerinizde de parlayan detayları tercih edebilirsiniz. Çanta, takı, gözlük gibi birçok tamamlayıcı parçada da ışıldamayı yakalamanız çok kolay!

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar