Kadınlar Günü Kutlu Olsun! Sen Hangi FLO Kadınısın? FloBlogger / 04.03.2019 Kadınlar Günü Kutlu Olsun! Sen Hangi FLO Kadınısın?

Kadınlar günü her sene 8 Mart’ta tüm dünya tarafından aynı anda kutlanır. Bu özel günde her kadının isteği, beklentisi birbirinden farklıdır. Aslına bakarsanız kadınlarımız için bir gün değil her gün önemlidir fakat madem kutlayacağımız bir günümüz var ise biz de sizin için her moda uygun FLO ayakkabılarının karakterlerini inceledik.Dockers Kadın


Dockers kadını tam anlamıyla dağları tek başına delebilen, çölleri aşabilen, hayatında sağlam adımlar atan, verdiği kararların her daim arkasında duran, özgüvenli bir kadındır. Durum böyle dahi olmasa Dockers ayakkabılarını giyen kadınlar kendinden bu özelliklerin hepsini bulabilecekler.                                            


Butigo Kadını


Butigo kadını tam anlamıyla modanın içerisine doğmuş. En son gelişmelerden her zaman ilk onun haberi olur, bir ortamda ilk sorulan kişidir. Kişiliği ile baskın bir karakter olan Butigo kadınını sevmeyen yoktur ve onun fikirleri herkes için çok önemlidir.


                                                       
Polaris Kadını

Kadınlar gününde Polaris kadını gibi mi hissediyorsun? Polaris kadını her zaman rahat olmayı seven ama rahatlığının yanı sıra modayı da içinde barındıran ayakkabılar giymeyi tercih eden kadındır. Polaris kadını her daim mutlu, neşeli etrafında bulunan insanlara enerji saçan, sıcakkanlı kadındır.


Kinetix Kadını


Kinetix kadını tam anlamıyla rahatlığı ve enerjisiyle oradan oraya koşturan, her yerde en başta bulunan kadındır. Her yerde aranan bir yüz, herkesin gözdesidir. Herkes Kinetix kadınının enerjisine özenirken o bu durumu normale indirgeyen kadındır. Aynı zamanda kimin ihtiyacı ona ihtiyacı olsa hemen yanında biten, ilk akıllara gelen kişidir. 


Bütün kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun.

Sizce siz hangi FLO kadınısınız?


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar