Konforlu ve Şık Panduf Modelleri FloBlogger / 04.01.2019 Konforlu ve Şık Panduf Modelleri Konforlu ve Şık Panduf Modelleri


Soğukların bastırmasıyla birlikte evde geçirilen zamanlar da artmaya başladı. Dolayısıyla ev stili için önceliğimiz de rahat ve sıcak tutan kıyafetlerden yana... Özellikle derecenin gitgide düştüğü şu günlerde ayaklarımıza yapacağımız en büyük iyilikse panduf terlikler. Evde giyebileceğiniz, rahat ve sıcak tutan panduflarla, kim korkar kıştan!


Miniklere Özel Panduf Modelleri


Miniklerin soğuktan etkilenmemeleri için hazırladığımız modellerimizle konforlu ve sıcacık geçecek bir kışın kapılarını aralıyoruz. Bu sezon çocuklar tatlı peluşlarıyla evde daha rahat ve mutlu olacaklar. Ayrıca onların beğenisine uygun modellerimizle eğlencenin keyfini çıkaracaklar.

Kadınlara Özel Panduf Modelleri


Rahat ve şık panduf modelleriyle evde de stil bir görünüme kavuşmanız mümkün. Ayrıca dokusuyla sizi rahatlatacak olan modellerimizle tüm yorgunluğunuzu geride bırakacak ve sıcak bir molaya ‘‘merhaba’’ diyeceksiniz. Modellerimize göz atmaya ne dersiniz?
Erkeklere Özel Panduf Modelleri


Günün tüm yorgunluğunu geride bırakıp, ayaklarınızı uzatma zamanı geldi. Ev sıcaklığını her yerde yaşayabilmeniz için bu panduflar tam size göre… Üstelik alternatif panduf modellerimiz de mevcut!
Hepsi ve daha fazlası için web sitemiz flo.com.tm.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Keyifli alışverişler!


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar