Mezuniyet Şıklığı FloBlogger / 25.04.2018 Mezuniyet Şıklığı

Mezuniyet Şıklığı


Okul döneminin sonlarına gelmeye başladıkça, mezuniyet heyecanı da giderek tırmanmaya başladı. Şimdiden ‘’ Ne giyeceğim?’’ derdinin baş gösterdiği bu günlerde, sizi mezuniyetinizde göz alıcı kılacak kombin ve stil önerileri derledik:

Kırmızı elbiseler her zaman iddialıdır. Fakat unutulmaması gereken bir şey varsa o da elbiseniz kırmızı ise geri kalan her şeyinizin sade olması! Kırmızı renkte bir elbise seçecekseniz gümüş rengi veya siyah bir ayakkabı tercih edebilir veya tamamen bir bütünlük yakalayarak kırmızı stiletto tercih edebilirsiniz. Makyajınızın toprak tonlarda ve smoke olması gözlerinize derinlik katacaktır.
Dantelli elbiseler her dönemin en zarif ve ince görünümlü parçaları olmuştur. Özellikle, sezonun trend rengi nüde tonlardan tercih edildiğinde ortaya oldukça şık ve özenli bir stil çıkıyor. Dantel detaylı, nude rengi elbisenizi yine elbisenin zarafetine yakışır ince topuklu kısa stilettolarla kombinleyebilir, mat bordo ruj tercih ederek dudaklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. İnce bir eyeliner tercih ederek sade ve göz alıcı olabilirsiniz. Bronz tenden bahsetmiyoruz bile!
Sezonun yine en trend parçalarından biri floral desenli yani çiçekli elbiseler. Yazın renklerini barındıran, uçuş uçuş çiçekli elbisenizle iç açıcı bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Elbiseniz, beyaz ağırlıklı ise ayakkabınızı canlı renklerden seçerek stilinizi ortaya çıkarın.
Ve vazgeçilmez siyah! Siyah elbiseler hiç şüphesiz en asil elbise modellerinden biri. Özellikle çekici bir görünüm istiyor ve güzelliğinizi bütünüyle ortaya çıkarmak istiyorsanız, siyah elbiseler tam da sizin için biçilmiş kaftan. Elbisenizin altına sezonun modası püskül detaylı siyah stiletto tercih ederek oldukça modern ve şık bir görünüm kazanabilir, mezuniyetin yıldızı siz olabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar