Muhteşem İndirim Günlerinde Alabileceğiniz En Trend 10 Sneaker FloBlogger / 07.11.2019 Muhteşem İndirim Günlerinde Alabileceğiniz En Trend 10 Sneaker

Muhteşem indirim günleri tüm heyecanı ile içinizi kıpır kıpır etmeye başladı mı?

FLO birbirinden renkli, canlı ve güzel modelleri ile muhteşem indirim günlerinde en moda.

Hayatımıza girdikleri andan itibaren sürekli konuşulan ve en çok tercih edilen kalın taban sneakerları sizin için inceledik. Spor ayakkabı her kombinle nasıl uyar? , gece şıklığında nasıl kullanılır? dediğinizi duyar gibiyiz. İşte bu modeller tüm bildiklerinizi unutturacak cinsten.

Eskiden popüler olan beyaz ve siyah renkler şu anda yerini pastel tonlara bıraktı. Özellikle de metalik renkler en sık göreceğiniz sneaker renkleri içerisinde yer alıyor. Bu modelleri kombinlerinizde kullandığınızda inanılmaz modern bir görünüme sahip olacağınıza eminiz.

Aynı zamanda sokak modasının en havalı parçalarından olan sneakerları neon renklerle de görmeye alışmalısınız.
En fazla tercih edilen modeller arasında yer alan kadifeler ise eteğinizle, taytınız ya da jeaninizle mükemmel uyumu yakalamaya geliyor.

Yılan derisi desenli sneakerları unuttuk zannettiniz değil mi? Asla, onların yeri hepsinden farklı! Kesinlikle sade kombininizin tamamlayıcı parçaları arasında yer alıyor.

Son olarak her daim ışıltılı olmayı sevenlerin, gece dışarı çıkarken şık ama rahat olmak isteyenlerin tercihi taşlı modeller ile size keyifli alışverişler diliyoruz.Bütün sneaker modellerinde %50’ye ek %25 indirim fırsatını kaçırmamak için flo.com.tr ya da FLO mağazalarına uğramayı unutmayın.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar