Romantik Akımın En Sevilen Rengi : Beyaz FloBlogger / 24.01.2018 Romantik Akımın En Sevilen Rengi : Beyaz

En güzel beyaz kombinler ve bot modelleri:


Şıklık sadelik ve zarifliğin birleştiği renk olan beyaz bu kışın en trendlerinden bir tanesi! Girdiğiniz her ortamda hem göz alıcı olmasıyla hem de her renk ile bütünleşmesiyle kombinlerinizin vazgeçilmezi olabilir. Şıklık ve sadeliği kıyafetleriniz ile yansıtmak istiyorsanız gelin sizinin için hazırladığımız kombinlere bir göz atalım.Bu kış gözleri üzerinizde toplayacak kombinleriniz ile sokak modasına damganızı vurabilirsiniz. Örneğin bu sezon tarzınızda yenilik yapmak istiyorsınız kışın koyu renk giyilir algısını yıkıp beyaz montlarınız ile kar yağışlarını karşılayabilirsiniz. Siyah bir pantolonu beyaz salaş bir kazak, beyaz bir mont ve beyaz kürklü bot ile tamamlayabilir, siyahtan beyaza geçişin en güzel halini kombininiz de birleştirebilirsiniz.Dizlere kadar uzanan beyaz kaşe bir kaban en sade kıyafeti bile bambaşka bir hava katacaktır. Deri taytın ve toka detaylı siyah botların bir araya gelmesi ile sokak modasını kombinlerinize yansıtabilirsiniz. Bere ve şal yardımıyla kombininize renk katabilir, beyazın en güzel halini kıyafetlerinizde taşıyabilirsiniz!


Beyazın her tonunu birleştirebileceğiniz bir kombin ile karşınızdayız! Ofis şıklığı denildiğinde güzel bir stiletto kombinlerinizin en gözde parçası olmak için can atıyor. Kumaş bol bir pantolon ve üzerine bir ton daha açık, dirseklere kadar uzanan t-shirtü, bej rengi zarif bir stilettoyla kombinleyebilir, ofisin en tarzı siz olabilirsiniz! Havanın sürekli değişkenlik gösterdiği bu günlerde yanınıza yine aynı tonlarda bir kazak almayı unutmayın.

 
Ve kışın en trendlerinden bir tanesi diz altına kadar uzanan elbise ve bot ikilisi ile karşı karşıyayız! Beyaz salaş pileli bir elbisenin beline takacağınız simsiyah bir kemer ve siyah süet püskül detaylı bir bot ile girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize toplanacağınıza eminiz.

2018 modasının vazgeçilmez renklerinden olan beyazın, her renk ile muhteşem uyumunu kombinleriniz de yakalayabileceğiniz ferahlık ve sadelik ile şıklığın vücut bulmuş haline bürünebileceğiniz bu önerilerimizi göz ardı etmeyin!


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar