Sıcak Havaların Kurtarıcısı: Keten FloBlogger / 09.07.2018 Sıcak Havaların Kurtarıcısı: Keten

Sıcak Havaların Kurtarıcısı: Keten

Keten kumaş hem rahat hem de trend görünümüyle her yaz sezonunda ön plana çıkmayı başarıyor. Sezonun trend kumaşı ketenle şık ve rahat kombinler oluşturabilir, yazın bunaltıcı sıcaklarından kendinizi koruyabilirsiniz. İşte karşınızda sezonun en popüler keten kombinleri ve ayakkabı önerileri!Ketenin cazibesi hiç şüphesiz rahatlığı ve estetik görünümünden kaynaklanıyor. Her ne kadar çabuk kırışan bir kumaş olsa da doğal görünümü sayesinde şıklığından ve natürelliğinden ödün vermiyor. Keten eteğinizin üstüne giyeceğiniz askılı bluzünüz ve altına giyeceğiniz mantar detaylı sandaletiniz ve aynı renk çantanızla oldukça doğal ve şık bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.


Bu sezonun ve özellikle yaz aylarının en trend renklerinden biri olan haki, keten kumaşla adeta bütünleşiyor. Hem  tiril tiril bir serinlik hem de bronz tende vadettiği estetik görünümüyle, keten elbiseler oldukça revaçta. Haki keten elbiseniz altına giyeceğiniz  yine haki kumaş detaylı sandaletlerinizle  doğal bir stilin tanımını yeniden yapabilirsiniz. 


Casual bir stile sahip olanlar da tabii ki keten kumaştan nasibini aldı! Bu sezon oldukça popüler olan takım kombinler, keten şıklığıyla buluşunca oldukça havalı bir stil ortaya çıkıyor. Yine sezonun en moda topuklu terlikleri  tam da bu stil için biçilmiş kaftan.Rahatına hepten düşkün olan için ise  oversized modası devreye giriyor. Keten şort ve üzerine giyeceğiniz oversized  tişörtle sizden rahatı olmayacağına emin olabilirsiniz. Sakin tonlardan tercih edeceğiniz bu stil önerimizin altına tabii ki rahatlığın efendisi Birkenstock terlikler imzasını atıyor!İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar