Sonbaharın Asi Trendi: Zımbalı Biker Botlar! FloBlogger / 18.10.2018 Sonbaharın Asi Trendi: Zımbalı Biker Botlar!

Zımbalı Biker bot kombinleri, bu sezon sokak stilinin favori görünümlerinden. İlhamını 60’lı yıllardan alan bu ikonik tarz, günümüz modasında da popülerliği yeniden ele almış durumda. Hem günlük tarzınızla hem de marjinal kombinlerinizle mükemmel uyum sağlayacak zımbalı biker botlar, bu sezonda da en kurtarıcı parçalarınız haline gelecek.
Peki, Zımbalı Biker Botlar nasıl kombinlenir?


Zımbalı biker botlarızı hem kazaklarınızla hem de uzun paltolarınızla kombinleyerek, görünüşünüze marjinal dokunuşlar katabilir, asi tarzınızı tüm ihtişamınızla yansıtabilirsiniz. Kalın boğazlı kazaklar, uzun paltolar ve zımbalı biker botlar sezonun dikkat çeken stilleri arasında yer alıyor.Skinny jeanleriniz ve içi kürklü paltolarınızla yaptığınız kombinlerde son derece cool bir etki yaratacak zımbalı biker modeller, aynı zamanda kısa paça boyfriendlerin altında da oldukça iddialı duruyor. Günlük kombinlerin altına kullanılabilen biker bot modelleri hem rahat hem de şık bir stil için oldukça ideal.

 Sezonun en şık Zımbalı Biker Botları için flo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar